Yengeç Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Yengeç Burcu Mayıs 2018 Yorumu
19 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 410 kez okundu.

YENGEÇ Burcu Mayıs 2018 tarihinde güzel haberler ve gelişmeler var. Arkana alacağın şans rüzgarı seni beklemediğin yerlere taşıyor. Mütevazi ve güvenli bir yaşamı işaret eden yeni başlangıçlara imza atacaksın. Bu dönemde alacağın sorumluluklar artıyor ama sana yük olmuyor. İşlerini keyifle yapıyorsun. Parasal konularda iyi yönde ani değişimler yaşanıyor. Var olan ödemeler hafifliyor. Yaza rahat bir giriş yapıyorsun. Ancak önemli olan şey bu dengeyi koruman olacaktır. Evlilik düşüncesinde olan Yengeç Burcu Mayıs ayı içinde tarih belirleyebilir. Samimi olduğun biriyle kısa bir seyahate çıkacaksın. Dönüşte birlikte güzel bir projenin başlangıcına imza atabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek
15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri iletişimi hızlandırıyor. Ticari konuları yapılandırıyorsun. Bağlantıların güçleniyor ve getirileri büyük oluyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri kadersel bir dönemi başlatıyor. Özel hayatında önemli bir değişim yaşanıyor. Bu, senin istediğin bir ayrılık, yeni bir başlangıç veya evlilik olabilir.

Yengeç Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu
Yengeç Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de keyifle ilerliyor. Bu dönemde ne yaşanırsa yaşansın senin isteklerin dışına çıkılmıyor. Karar alırken yanıltıcı insanlara ve etkilere dikkat ediyorsun. İlişkin varsa geleceğe dair önemli bir karar alabilirsin. Ya son verecek ya da evlenmeyi düşüneceksin. Kalbin boşsa bu ay hiç kimseye yer kalmayacak şekilde doluyor. Karşına öyle biri çıkabilir ki, senin dahi tahmin edemeyeceğin şeyler hissedebilirsin. Evli Yengeç Burcu eşiyle uyum içinde ancak aile sorunları bitmek bilmiyor. Tarafların ailelerindeki sorunlar zaman zaman çiftlere yansıyor.

Yengeç Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler
Mayıs 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkileri uzun ve geniş vadedeki konuları gündeme getiriyor. Akraba ve kardeşlerle ilgili alacağın yeni haberler seni şaşırtacak nitelikte. Sen dışarıdan bir izleyici olarak durumlara pek müdahale etmiyorsun. Ancak canını sıkan noktalarda görüşünü bildireceksin. Yakın çevrenden bir bebek haberi ile heyecanlanacaksın. Üzerinde baskı oluşturan bir yakınınla irtibatı keseceksin. Sosyal çevre ilişkilerine iyimser şekilde yaklaşıyor çağırdıkları aktivitelere katılım sağlıyorsun.

Yengeç Burcu Mayıs 2018 Sağlık
Yengeç Burcu sağlığı Mayıs 2018’de gereken önemi görüyor. En fazla dikkat ettiğin şey görüntün oluyor. Kendine baştan aşağı özen göstereceksin. Yapmak istediğin ufak değişimleri ay başından itibaren uyguluyorsun. Spor, yürüyüş, nefes çalışmaları ve kısa egzersizler yaşam kaliteni artırıyor. Kendini her anlamda iyi hissedeceksin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |