Yengeç Burcu Haziran 2018 Yorumu

Yengeç Burcu Haziran 2018 Yorumu
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 443 kez okundu.

YENGEÇ Burcu Haziran 2018 tarihinde ihtiyaçlarına odaklanıyorsun. Bu ay sana güzel günler vaat ediyor. Eğitim alanında aktif olanlar istedikleri başarıya kavuşuyor. Hayatında bir süredir duraksayan şeylerde ilerleme gözleniyor. Ailede baba figürü önem kazanıyor. Ticari konularda güvendiğin insanlarla birlikte hareket ediyorsun. Yengeç Burcu özel hayatını Haziran 2018’de iletişim belirliyor. İlişkinde dikkatli olman gereken bir sürece giriyorsun. Olaylara çözüm odaklı yaklaşman önem kazanıyor. İş ve kazanç alanında karşına riskli ama güzel getirileri olan fırsatlar çıkıyor. Bu ay hiçbir konuda tedbiri elden bırakmaman gerekiyor.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek
13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri özel hayatında duygularının netleşmesine yardımcı oluyor. İlişkine bazı sınırlamalar getiriyorsun. Belli konularda değişimlerde rol alabilirsin. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri

Yengeç Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu
Yengeç Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de özellikle evlilikleri ve ilişkisi olanları ilgilendiriyor. Karamsarlığın hüküm sürdüğü bu günlerde ilişkine verdiğin önem azalabilir. Çözemediğin şeylerin üzerinde durmayarak arkanı dönmen aranızdaki mesafeyi artırıyor. Durum böyleyken oluşan iletişimsel kopukluklar ilişkide gerileme yaratıyor. Gerçekten değer verdiğin bir ilişkin varsa zaman kaybetmeden karşılıklı doğru iletişim kurmalısın. Aynı zamanda iyi ya da kötü kurtulmak istediğin yüklerden bu şekilde kurtulabilirsin.

Yengeç Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler
Haziran 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde kenetlenme var. Çalışmalarını önemsiyorsun. Aile bireyleri ile birlikte yürüteceğin işlerde birbirinize olan desteğiniz artıyor. Çıkacağın bir seyahatte uzun zamandır görmediğin birkaç kişiyle görüşeceksin. Plan ve projelerinde yalnız hareket etmiyor, bu şekilde kendini güvende hissediyorsun. Çevre ve arkadaşlıklarda güzel, keyifli günler seni bekliyor. Kırgın olduğun birinin seninle tekrar iletişime geçmesi olası görünüyor. Ama sende derin yaralar açan bu kişiyi bir şekilde reddediyor, tekrar hayatına almıyorsun.

Yengeç Burcu Haziran 2018 Sağlık
Yengeç Burcu sağlığı Haziran 2018’de dinamik ve aktif. Kendini çoğu zaman iyi hissedeceksin. İçinden atamadığın duygusal boşluklar dışında kafana taktığın pek bir şey yok. Keyifli günler, huzursuz günlerin önüne geçiyor. Ara ara yaşadığın sırt ve boyun ağrılarını yapacağın basit egzersizlerle ortadan kaldırabilirsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |