Yay Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Yay Burcu Mayıs 2018 Yorumu
19 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 350 kez okundu.

YAY Burcu Mayıs 2018 tarihinde hayatına yeni bir düzen vermek istiyorsun. Haylini kurduğun şeylerin üzerine gideceksin. Yaşamında alacağın risk ve sorumluluklar farklı deneyimleri beraberinde getirecek. Kısa vadeli işlerden çok uzun vadeli işlere odaklısın. Gelecekle ilgili kafanda netleştireceğin kararları bu ay içinde alıyorsun. Bunda birkaç kişinin büyük etkisi olacak. Soru cevap şeklinde ilerliyorsun. Para biriktirmek, yatırım yapmak ve bu şekilde ilerlemek arzusuyla hareket edeceksin. Enerjin yeni fırsatları kendine çekiyor. Çevrendeki etkili insanlar sayesinde daha da yükseleceksin. Bu süreçte önemli olan şey seni oyalayan insanlardan uzaklaşmak olmalı. Bilinç altı çalışmalarına önem veriyor, özel hayatını bu sayede daha iyi hale getiriyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek
15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri hukuksal bir meseleyi gündeme taşıyor. Bir konuda devam edip etmemek tümüyle sana bağlı. Ayaklarının dibine düşen insanlara acımayacaksın. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri ile beklenmedik duygusal bir duruma maruz kalabilirsin. Özel hayatında olumlu yönde değişimler yaşanıyor.

Yay Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu
Yay Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de ruhen besleniyor. Olumsuz insanlarla bağını koparman işe yarıyor. Kendine ve sevdiğine daha fazla zaman ayırabileceksin. Yakın çevrende senin hayatına burnunu sokan birine kafayı takacak uygun zamanda haddini bildireceksin. Evli Yay Burcu Mayıs 2018 tarihinde evinde huzuru buluyor. Aile büyükleri ve kardeşlerin desteğini alıyorsun. Evine kanalize oluyor, giderilmesi gereken eksikleri gideriyorsun. Bekar Yay Burcu bu ay kendini riskli bir aşkın içinde bulabilirsin. Hemen ardından çevrenin baskısıyla bu aşktan uzaklaşman mümkün görünüyor.

Yay Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler
Mayıs 2018’de Yay Burcu aile ve ilişkilerini genişliyor. Aile ve yakın çevreyle daha fazla bir araya geliyor, bağları güçlendiriyorsun. Görüşmelerde paylaşılan fikirler sonrasında yeni kararlar alınıyor ve buna dair adımlar atılıyor. Yuva kurma hazırlıkları içinde olanlar ayrıca başlatılan bir tamamlanma süreci söz konusu. Bu konuda büyük hayaller ve gerçekleşmesi umulan düşünceler var. Her şey yolunda ilerliyor. Sosyal çevre ve arkadaşlıklardaki hassasiyeti biraz önemsemek gerekiyor. Kırgın olduğun biriyle aran daha da açılabilir.

Yay Burcu Mayıs 2018 Sağlık
Yay Burcu sağlığı Mayıs 2018’de her tür etkiye dikkat etmeli. Seni zorlayan, enerjini emen şeylerden uzaklaşmalısın. Konsantrasyon bozukluğundan kaynaklanan sakatlanma, düşme, çarpma gibi durumlar yaşayabilirsin. Bol bol dinlenmeye ve kendine zaman ayırmaya ihtiyaç duyacaksın. Bu dönemde ameliyatlardan uzak durmalı, öyle bir gelişme yaşanırsa ve acil değilse ertelemelisin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |