Yay Burcu Haziran 2018 Yorumu

Yay Burcu Haziran 2018 Yorumu
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 432 kez okundu.

YAY Burcu Haziran 2018 tarihinde hayatına istediğin düzeni getirmek için çaba sarf ediyorsun. Yola çıkarken deneyimlerini yanına almayı unutmuyorsun. Özellikle her türden ilişkide temkinlisin. Yanı sıra özgürlüğünü kısıtlayan her şeyi önünden kaldırarak ilerliyorsun. Su üstüne çıkan eski sorunları olgunlukla çözümlüyorsun. Aile hayatında bir konuda belli kişilerle fazla diyaloğa gireceksin. Ay ortasından sonra önemli bir mülkle ilgili yeni gelişmeler devrede olacak. Aşk hayatında tahmin etmediğin yeni kararlar alabilirsin. Geleceğini ilgilendiren şeyleri daha fazla önemsiyor, taviz vermiyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek
13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri aklındaki bazı şeyleri hayata uyarlamana yardımcı oluyor. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri duygusal konuları tetikliyor. Özel hayatındaki yönlendirmelere dikkat etmelisin. Güven duyduğun bir ilişkin varsa başkalarının ne söylediği pek önemli olmamalı. İçinde bulunduğun hassasiyetle hareket etmek seni yaralayabilir.

Yay Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu
Yay Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de zaman zaman geri çekilmeler yaşıyor. İlişkisi olanların biraz esnek olması gerekiyor. Bu ay özel hayatında şartlar seni biraz zorlayabilir sevgili Oğlak Burcu. Partnerinle aranızdaki olur olmaz ufak meseleler tartışma esnasında gereksiz yere büyüyebilir. Bunun nedeni birbirinize söylediğiniz sözlerden kaynaklanıyor. Sorulan soruların ve verilen cevapların üst üste binmesi durumu karmaşık hale getiriyor. Bu ay özel ilişkilerde iletişim son derece dikkat isteyen bir yapıya sahip. Bu anlamda bekar Yayların da başlaması olası ilişkileri başlamadan son bulabilir.

Yay Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler
Haziran 2018’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde gelişme var. Misafir artışı ile karşı karşıyasın. Aile içi yardımlaşma ve destek artıyor. Zincirleme bağlar kuruyorsun. Sosyal çevrende geçirdiğin vakit artıyor. Yalnız kalarak kafa dinlemeyi özleyebilirsin. Seni zorlayan, baskılayan ve belli alanlarda kısıtlayan birine karşı fena tavır alıyorsun.

Yay Burcu Haziran 2018 Sağlık
Yay Burcu sağlığı Haziran 2018’de vitamin takviyesine ihtiyaç duyuyor. Enerjin zaman zaman düşüyor. Gerek psikolojik, gerekse fiziksel olarak kendini halsiz hissedebilirsin. Bunun sebebi yorgunluk dışında bir durum olabilir. Doktor kontrolünden geçerek kan değerlerine baktırmanı tavsiye ediyoruz. Dış görüntüne eskiye oranla çok fazla önem vermiyor ama yeri geldiğinde ufak tefek farklılıklar yapıyorsun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |