Sağlık

Ünlülerin İnce Kalmak İçin Önerdiği 5 Sağlıklı Beslenme Önerisi

Ünlüler, çarpıcı figürleri ve genellikle çılgın diyetleriyle tanınırlar. Birçok yıldız fazla kiloları atmak için Master Cleanse gibi alışılmadık veya tehlikeli yöntemler kullandı. Bununla birlikte, kilolarını yönetmek için daha sağlıklı bir yaklaşım benimseyen birkaç kişi var. Özel meditasyon uygulamalarından daha az ve öz yemeyi seçmeye kadar, işte ünlülerin zayıf kalmak için önerdiği beş sağlıklı beslenme önerisi.

1. Gabrielle Union: Susuz Kalmayın

Gabrielle Union

Aktris Gabrielle Union, ışıltılı, genç cildi ve ince vücuduyla tanınır. Bununla birlikte, çarpıcı güzel görünüşünü katı bir hidrasyon alışkanlığına borçludur.

Union ,günde bir galon(yaklaşık 4 litre) su içtiğini açıkladı. Susuz kalmanın saçına, tırnaklarına ve cildine zarar verdiğine inanıyor. Su içmenin ayrıca sindirim ve temel vücut fonksiyonları için son derece önemli olduğunu düşünüyor.

2. Carrie Underwood: Alışkanlıklarınızı Yazın

Carrie Underwood

Country şarkıcısı Carrie Underwood, muhteşem fiziğini korumak için çok çalışıyor. Stratejisinin büyük bir kısmını, bir yemek günlüğü tutmak için MyFitnessPal uygulaması oluşturuyor.

“Sonsuza kadar bir yemek rehberim olacağından emin olabilirsiniz çünkü sonu olmayan bir kuyu gibiyim ve önüme çıkan her şeyi yiyebilirim. Kendimde böyle bir şeyin farkındalığına vardığımda, bu diyete başladım, bu da daha iyi seçimler yapmama ve ne yediğime dikkat etmeme yardımcı oluyor. “

Carrie Underwood

3.Miranda Kerr: Aktif Olun

Miranda Kerr

Avustralyalı model Miranda Kerr, sağlıklı yaşam ve zindelik elde etme çabasıyla tanınır. Böylece kilosunu yönetmek için daha uygulamalı bir yaklaşım benimsiyor.

Haftada dört ila beş kez egzersiz yapmayı hedefliyor. Egzersiz rutinlerinin bir kısmı reformcu pilates , yoga, direnç eğitimi, köpek yürüyüşü ve atlama gibi aktiviteleri içerir.

4. Jessica Alba: Besinlere Odaklanın

Jessica Alba

Jessica Alba, çarpıcı kıvrımları ve tonlanmış vücuduyla tanınır. Sağlık koçu Kelly LeVeque, Alba’nın diyetini yenilemesine yardım ettiğini açıkladı.

Oyuncu ve Honest Company’nin kurucusu artık “Fab Four” planı eşlinde formunu koruyor. Bu, Alba’nın her öğünün protein, yağ, lif ve yeşillik içermesini sağlamaya odaklandığı anlamına gelir. 

 5. Selena Gomez: Sürekli Kilona Bakma

Selena Gomez

Şarkıcı Selena Gomez yeme bozukluklarının genç kadınlar üzerindeki etkilerini erkenden farketti. Sonuç olarak, kilonuzu yönetmeye çalışırken sürekli tartıya çıkmamayı tavsiye ediyor.

Bunun yerine, fazla kilo almadığından emin olmak için kot testini kullandığını açıkladı . Dolayısıyla, en sevdiği kot pantolon tam olarak uymuyorsa, egzersiz rutinini değiştirme veya öğünlerini yeniden değerlendirme zamanının geldiğini biliyor.

Siz de sağlıklı beslenme önerisi içerikli yazımızı beğendiyseniz aşağıya bir yorum bırakabilirsiniz veya sağlık kategorimizden daha fazla banzer içeriğe göz atabilirsiniz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu