Moda

Trend Oje Önerileri İle Sonbahara Merhaba Deyin

Trend oje koleksiyonu ile sonbahara bomba gibi bir giriş yapın. 2020 olan çalkantılı yıldan sonra, işlerin buradan yavaş yavaş daha iyiye gideceği konusunda ihtiyatlı bir şekilde iyimseriz. Bu arada, tırnaklarımızı boyamak gibi küçük, günlük ritüeller aracılığıyla topraklanma anları ve açıkçası çok ihtiyaç duyulan hafiflik anları buluyoruz.

Geçen sonbaharın trend oje koleksiyonu (düşün: dünyevi yeşiller ve sakinleştirici maviler) bu senede trendden düşmedi, bu temanın bu yıla yayıldığını göreceğiz. Dikkate değer bir istisna mı? Hava değişmeye başlamadan önce, yazın son birkaç haftası ile sonbaharın ilk günleri arasındaki geçişi kolaylaştırmak için neşeli bir kadife çiçeği.

Ve bununla birlikte, bu zamanı kahve masalarımızı boşaltmaya, rahatlatıcı bir müzik açmaya ve birlikte resim yapmaya ne dersiniz? Bu sonbaharın trend oje listesi makalenin devamında.

15 FARKLI TREND OJE :

1. SOĞUK ADAÇAYI

Orly’nin danışman tırnak sanatçısı Brittney Boyce , “Tüm cilt tonlarına uyan yeşil-gri bir ton” diyor . Aynı zamanda şaşırtıcı derecede çok yönlü bir nötrdür ve öngörülebilir gelecek için giyeceğimiz atletizm kıyafetlerinin hiçbiriyle çatışmaz. Düz fırça için ekstra noktalar, neredeyse hiçbir iz bırakmadan pürüzsüz, eşit bir renk yaymak için açılır.

2. DEVE KREMASI

Yaz bronzluğunuz solmaya başladığında özellikle iyi görünen temiz bir renk poposu için, bir deve kreminden başka bir yere bakmayın. Gucci’nin en yeni koleksiyonundan bu, yüksek kapsama formülü nedeniyle mutlaka denenmeli.

3. DERİN MAVİ

Parmak uçlarımızdaki bir donanma çizgisi bize hareketli sonbahar gecelerini hatırlatıyor. Bu, boyandığında siyahtan daha mavi okur ve zengin pigmentlidir. 10’lu formül tırnaklara karşı naziktir ve çabuk kurur.

Trend Oje
Trend Oje

4. TOZLU GÜL

Bu pembe renk, gökyüzünün pembeye döndüğü ve dünyanın sessizleştiği o büyülü altın saati kapsar. Parmaklarınızın ucuna taktığınızda benzer şekilde güven verici bir etkiye sahiptir.

5. ZENGİN PİŞMİŞ TOPRAK

Elma baharatı, balkabağı baharatı, tüm baharatları getirin! Bu alaca rengi pişmiş toprak, karamel ve kırmızı alt tonlarıyla sonbaharın zirvesidir. Jel benzeri parlaklık zenginliğine katkıda bulunur.

6. BULUTLU GRİ

Siyah kadar havalı, ancak neredeyse o kadar şiddetli değil, bej olmayan bir nötr arıyorsanız, puslu gri bir cila sağlam bir alternatiftir. Olive & June’dan gelen bu opak krem, tırnaklarınızı bir rüya gibi kaplar.

7. TREND OJE :DÜNYEVİ OMBRE

Instagram’ın favori ton manikürü hala güçleniyor. Hangi tonların bir araya getirileceğine dair herhangi bir tahminde bulunmadan tamamlayıcı bir gradyan sunmak için önceden seçilmiş bu pembe dörtlü ile renk paletinizi sonbahar için güncelleyin.

8. GÜNEŞLİ KADİFE ÇİÇEĞİ

İlk bakışta, koyu sarı bir mani yılın bu zamanında alışılmadık görünebilir, ancak bu onun çekiciliğidir; kenarları dönmeye başlayan bir yaprak gibi. Marigold ise sadece (ve birkaç diğer trend) giyecek sonbahar rengi.

9. IŞILTILI MENEKŞE

Biraz daha tuhaf ama bir o kadar romantik bir şey için soluk lavanta rengi öneriyoruz. Bu, ekstra sihir için yanardöner ışıltı ile benekli.

10. TREND OJE :DERİN ERİK

Bir moru seviyorsanız, bu koyu, koyu erik o kadar zengindir ki, belirli ışıklandırmalarda siyahla sınırlanır (bir patlıcanın en parlak hali gibi). Bu gölgeyi sonbaharın sonlarında ve kışın giymeyi seviyoruz.

11. SESSİZ LEYLAK

Sonunda ne çok mor ne de soluk ve pastel tonlu bir mor oje bulduk. Ayrıca, bu formülün opaklığı o kadar zengindir ki, zamana (ya da sabra) ihtiyacınız varsa, tek ihtiyacınız olan tek bir kattır.

12. TREND OJE :ŞEFTALİ ÇIPLAK

Nude ojenizi güncellemek için, yaz sonu ile sonbahar başı arasında mükemmel bir köprü sunan kumlu bir kayısı olan “JO”yu öneriyoruz. Kremsi formülü tatmin edici bir renk kazanımına ve parlaklığa sahiptir.

13. YANMIŞ PORTAKAL

Sizi bilmeyiz ama bu koyu turuncu tonda, sadece ona bakmak bile bizi sıcak ve rahat hissettiren bir şey var.

14. TREND OJE :DERİN BORDO

İyi bir kırmızı olmadan sonbahar nedir? Bu zengin bordo, derinden yatıştırıcıdır (bir bardak Cabernet’ten sonra aldığımız histen farklı değildir).

15. KOT MAVİSİ

Mavi-gri cila böyle bir ruh halidir. “Bir sonbahar fırtınasının gizemli güzel tonlarından” ilham alan bu fırtınalı gölge aynı zamanda derinden sakinleştiricidir. Ayrıca, kürek şeklindeki fırça ve kısa sap, hassas cila yerleştirmeyi bir esinti haline getirir.

Trend Oje Önerileri İle Sonbahara Merhaba Deyin Adlı Yazımızı Beğendiyseniz Güzellik Bölümünden Daha Fazla Benzer İçeriğe Göz Atabilirsiniz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu