Terazi Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Terazi Burcu Mayıs 2018 Yorumu
19 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 369 kez okundu.

TERAZİ Burcu Mayıs 2018 tarihinde her türden sorumluluğa hazır görünüyorsun. Bugüne kadar yapmak isteyip de yapamadıklarını sorguluyorsun. Ve sonuç olarak sadece kendini suçluyorsun. Bu aydan itibaren yapacağın girişimlerde daha dikkatlisin. Harcamalara yeni düzenlemeler getiriyorsun. Ödemeleri önemsiyor yeni döneme borçsuz girmeyi planlıyorsun. Bu da daha fazla çalışma ve sorumluluk gerektiriyor. Aileden birinin ve bir arkadaşının sana olan desteği iyi bir kazanca sahip olmanı sağlıyor. Rehavete kapılarak gevşememeye bak. Özel hayatındaki gelişmeler hayatına dair diğer şeyleri belirliyor. Duygularını ve sevdiğin insanı önemsiyorsun. Canının sıkkın olduğu dönemlerde kötü alışkanlıkların artış gösterebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek
15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri ile işine ve yapmak istediklerine daha fazla önem veriyorsun. Kazancını değerlendirirken çok dikkat edeceksin. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri birlikte çalıştığın bir insanla seni yol ayrımına getiriyor. Bu dönemde önemli konuşmalar ve görüşmeler yapacaksın. Yanıltıcı etkilere ve kandırılmalara karşı uyanık olmalısın.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu
Terazi Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de ters açılar yapıyor. Partnerin üzerine düşen bazı sorumlulukları almak istemeyebilir. Bir nevi ilişkin sınanıyor diyebiliriz. Fedakarlıkların tek taraflı olması canını sıkabilir. Ayın diğer yarısına bu konuyu halletmiş olarak gireceksin. Uyumu sağlamak için çok çaba sarf ediyorsun. Ancak her işi senin hallediyor olman bir süre sonra aynı sıkıntıları tekrar karşına çıkarabilir. Bekarsan Mayıs 2018 de karşına çıkan biriyle geçici bir ilişki yaşayabilirsin. Sürekliliğini sağlamak için şartlarının daha iyi olması gerektiğini düşünüyorsun. Bu da üzerinde gereksiz endişeler taşımana neden oluyor.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler
Mayıs 2018’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde ortak paylaşım artıyor. Yakınlarınla daha da yakınsın. İşlerine yardımcı olan bir akrabanla daha sık görüşeceksin. Birlikte farklı alanlarda çalışmaya devam edebilirsiniz. Koşuşturmacalar hızlanırken dinlenme ihtiyacı hissedeceksin. Ay sonuna doğru kısa bir tatil yapabilirsin. Ancak bunun ne yeri ne de zamanı değil. Harcamalarına özellikle bu ay dikkat etmelisin. Arkadaş çevrenden birine yaptığı bir davranış sonrası sert şekilde tepki vereceksin. Bu ay aşırı iş yükü ve sorumlulukla birlikte denge sağlamakta zorlanıyorsun ama ilerleyen zamanlarda her şeyin yoluna girmesine neden oluyorsun.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Sağlık
Terazi Burcu sağlığı Mayıs 2018’de genel olarak iyi ama özel ilişkilerdeki dengesizliklerde biraz zorlanıyor. Ruhsal sıkıntıya neden olan konuşmalardan uzaklaşabilirsen daha iyi olabilirsin. Bu ay sıvı alımını artırman iyi olur. Tansiyon ve şeker riskine karşı da önlem almalısın. Kendini halsiz hissettiğin zamanlarda enerji veren doğal beslenme yöntemi işe yarayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |