Rüyada Mezar Görmek

Rüyada Mezar Görmek
28 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 331 kez okundu.

Rüyada mezar görmek, son zamanlarda kendi içinizde çıkmaz düşüncelere girmiş olduğunuzun simgesidir. Sizin için hangi yolun daha yararlı ve kazançlı olacağı konusunda pek emin olamıyorsunuz. Bu durumdan kurtulmak güvendiğiniz bir arkadaşınızdan destek almanız en doğrusu olacaktır. Onun vereceği güzel tavsiyeler sayesinde içerisinde bulunduğunuz çıkmazdan çok kolay bir şekilde çıkacaksınız. Aldığınız bu destek sayesinde hayatınızda yeni bir döneme adım atıyor olacaksınız. Bu yeni dönem size geçmişinizde yaşadığınız, kötü ve sıkıntılı olayları bir anda unutturacak.

Rüyada Mezar
Rüyada mezar görmek, kısa bir süre içerisinde sevgiliniz veya eşinizle tartışacağınız anlamına gelmektedir. Ama bu tartışma üçüncü bir kişi tarafından gerçekleşecek. Etrafınızda sizin birlikteliğinizi pek fazla çekemeyen insanlar ve hiç işleri yokmuş gibi durmadan sizinle uğraşmayı kendilerine olay haline getirmiş durumdalar. Bu insanlar size çok yakın bir zamanda eşinizle ilgili hiç tahmin etmediğiniz durumlar anlatacaklar ve bunları inanmayınız. Tamamen sizi ve eşinizi ayırmak için kurulmuş bir oyun. Siz ve eşiniz bunun farkına vardıktan sonra, birbirinize daha çok güveneceksiniz ve sadece birbirinizin gerçek olduğunu tekrar anlayacaksınız.

Rüyada Mezar Görmek Ağlamak
Rüyada mezar görmek ağlamak, hayatınızdan çıkmasını istemediğiniz bir insan var ve bu insanı kaybetmek üzeresiniz. Eğer bu insan ile oturup konuşabilirseniz, her şey istediğiniz gibi ilerleyecek. Önceden ona söylemek istediğiniz şeyleri dile getirememişsiniz ve bu yüzden bu ayrım noktasına girmişsiniz. İçinizde sakladığınız duyguları dile getirdiğiniz an yollarınız hiç ayrılmamak üzere tekrar birleşecek. Onun ile çok sıkı bir iletişimizin olduğu çok açık ortada bu dostluğu ve ya arkadaşlığı kaybetmemeniz için birazcık daha çabalamanız sizi daha iyi yerlere getirecek.

Rüyada Mezar Taşı
Rüyada mezar taşı, eğer çalışıyor iseniz kısa bir süre içerisinde işinizde sizden koltuk olarak üstün bir insandan güzel sözler duyacaksınız. Bu sözlerden sonra kendinize olan güveninizin tekrar yerine gelmesi söz konusu olacak. Kendinize olan güveniniz sayesinde büyük ve kazançlı bir projeye adım atacak ve bu işten oldukça rahat bir şekilde çıkacaksınız. Kazandığınız para sayesinde küçük bir yatırım söz konusu olabilir. Bu yatırım için kısa bir sürede size destek olacak bir aile ferdi karşınıza çıkacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |