Rüyada Adet Olmak

Rüyada Adet Olmak
28 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 311 kez okundu.

Rüyada adet olmak, hiç ummadığınız birinden bir konu hakkında destek alacağınız anlamına gelmektedir. Konuşmayalı epey zaman olmuş ama nedense sizi aklından bir türlü çıkaramamış. Bu yardımı iyi niyet olarak algılayın ve onu biraz daha yakından tanımaya çaba sarf edin.

Rüyada Adet Kanı Görmek
Rüyada adet kanı görmek, insanların sizin üzerinizden oyun oynamasına izin vermeyeceğiniz anlamına gelmektedir. Beklenmedik insanlardan beklenmedik şeyler duyabilirsiniz fakat siz canınızı sıkmayın. Çünkü size bunu yapanlar amacına ulaşamayacak ve bulundukları durumdan daha kötü bir duruma düşeceklerdir. O yüzden içinizi ferah tuttun yaptıkları kötülükler yanlarına kalmayacaktır.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek
Rüyada adet olduğunu görmek, son zamanlarda işleriniz oldukça kötüye gidiyor. Bu yüzden bazı borçlarınızı ödemekte zorlanıyor olabilirsiniz. Önünüze çok güzel bir fırsat çıkacak bunu değerlendirmek sizin elinizde. Etrafınızdaki insanların sizin hakkınızda konuşmasına izin vermeyin. Siz ne düşüyorsanız onu bir an önce uygulamaya geçirmeniz en iyisi olacaktır. Aldığınız bu kararlar doğrultusunda kendinize yepyeni bir iş kuracaksınız ve bütün sıkıntılarınızdan az bir süre içerisinde kurtulacaksınız.

Rüyada Adet Kanı
Rüyada adet kanı, sizin izniniz olmadan etrafınızda olaylar çevirecek olan insanlara işaret etmektedir. Bu konu başkasının hayatı ile ilgili ama zaman içerisinde sizin hayatınıza da etki edecek bir durum bu. Bu yüzden sizi etkileyecek olan hiçbir şeye izin vermeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |