Rüyada Abla Görmek

Rüyada Abla Görmek
28 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 371 kez okundu.

Rüyada abla görmek, özlediğiniz bir akrabanızın kısa süre içerisinde size ziyaret edeceğine işarettir. Bu kişinin size büyük bir yardımı dokunmuş, çok zaman geçmeden tekrar size yardım edecek. Bu yardımların karşılığında ona küçük bir hediye almanız yetecektir. Rüyada abla görmek, çevrenizde sizin muhhabetinizi kıskanan bir kişi var bu yüzden ona dikkat etmeniz gerekebilir. Kıskançlığından ötürü aranızı açmak için size veya sevdiklerinize zarar verme girişiminde bulunabilir. Olabildiğince çevrenizden bu insanı uzaklaştırmaya baksanız iyi olur.

Rüyada Ablayla Kavga Etmek
Rüyada ablayla kavga etmek, iş hayatınızda küçük problemlerin ortaya çıkacağına işarettir. Bu işte devam etmekte başka bir işe başlamakta sizin elinizde. Bu yüzden yeni bir iş bulmanız sizin için daha iyi olabilir. Orada yeni insanlar ile tanışacaksınız ve bu size çok iyi gelecek. Rüyada ablayla kavga etmek, yaşadığınız sorunlardan uzaklaşacak ve kendinize vakit ayırmaya başlayacaksınız. Bu süreçte kafanızı toplayabilme imkanı bulabileceksiniz.

Rüyada Ablanın Evlenmesi
Rüyada ablanın evlenmesi, anneniz veya babanızla kavga edeceğiniz anlamına gelmektedir. Sizin yaşantınıza uzun zamandır karşı çıkıyorlar. Fakat siz bu durumdan çok sıkılmış durumdasınız. Bu yüzden aranıza bir soğukluk girecek. Rüyada ablanın evlenmesi, kendinizi ifade edebilmeniz için onunla doğru düzgün konuşmanız lazım. Ancak bu şekilde problemler ortadan kalkabilir. Aksi taktirde durumlar karma karışık bir hal alacak ve işin içinden çıkamaz durama gelebilirsiniz.

Rüyada Ablasının Öldüğünü Görmek
Rüyada ablasının öldüğünü görmek, etrafınızdaki insanları kaybedeceğiniz anlamına gelmektedir. Hayatınızda yaşadığını bazı durumlara insanlara yalan söyleyerek anlatmışsınız. Bu söylediğiniz yalanlar gün yüzüne çıkacak bu yüzden kısa süre içerisinde gerçekleri söylemek sizin için çok iyi olacak. Rüyada ablanın ölmesi, sıkıntılı geçecek olan bu süreçten kötü etkilenebilirsiniz ama büyük bir ders çıkaracağınız anlamına gelmektedir. O yüzden içinizi ferah tutmanızda fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |