Rüyada Abdest Almak

Rüyada Abdest Almak
28 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 318 kez okundu.

Rüyada abdest almak, yakın bir zaman içerisinde hayırlı bir haber alacağınız anlamına gelmektedir. Son zamanlarda sıkıntılı günler geçirmişsiniz fakat bu sıkıntıların artık son bulacağı bir evreye giriyorsunuz. Tek yapmanız gereken içinizi ferah tutmak. Olup olmadık şeylere stres yapmayı bıraktığınız zaman hayatınız daha da çekilebilir hale gelecektir. Rüyada abdest aldığını görmek, sizi ara da sıra da durduk yere darlayan bir insanın ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Bu insandan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde sıkıntılarınızın içerisinde boğulabilirsiniz.

Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada abdest bozmak, iyi değildir. Siz birinin hakkını yemişsiniz ve bu içinizi git gide kemirmekte. Bir an önce bu kişiye gerçekleri anlatmanız lazım. Yoksa ortaya çıkan sonuçlar sizi çok fazla üzecek. Onunla herşeyi açık bir şekilde konuştuktan sonra. Bu yaptığınız kötülüğün enerjisi üstünüzden gitsin diye mutlaka bir hayır yapın. Bu süreçlerden sonra gerçek anlamda arınmış bir şekilde yaşantınıza devam edeceksiniz.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak
Rüyada abdestsiz namaz kılmak, sizin hakkınız da yapılan bir dedikoduya işarettir. Dedikodunuzu yapan bu kişi hiç ummadığınız bir insan. Siz bu insana o kadar çok güvenmişsiniz ki. Her sırrınızı onunla paylaşmışsınız. Ama kısa bir zaman içerisinde tam olarak neyin ne olduğunu anlayacaksınız. Bu durum sizi üzecek nedeni ise uzun zamandır kolay kolay kimseye güvenmemişsiniz. Bu yüzden çok büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Ama o kadar temiz bir kalbiniz var ki size bu kötülüğü yapan kişi cezasını hemen çekecek. Bu sizin bizzat kulağınıza gelecek. Sakın ama sakın onun bu durumuna üzülüp de yardımcı olmaya çalışmayın. Çünkü hala akıllanmış olmayacak. Sizin yapmanız gereken bu kişiyi bir an önce hayatınızdan çıkarmak ve yolunuza yalnız devam etmek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |