Meghan Markle’ın Özel Diyeti

Meghan Markle’ın Özel Diyeti
18 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

Markle’ın diyeti, takip etmesi şaşırtıcı bir şekilde çok kolay olan bir kilo kontrol yöntemi. Ünlülerin fazla sıkı ve zorlayıcı diyetler yapmasına alıştık. Diyetler bu kadar acı verici olunca biz de kendi hayatımızda kullanamıyorduk. Fakat bu yeni diyeti biz de günlük hayatımızın bir parçası haline getirebiliriz. Bu diyeti, takibi bu kadar kolay yapan şey ise belli aralıklarla istediğin herşeyi yiyebiliyor olman!

Hafta içi Vegan

Sussex düşesi, hafta içi seçimini vegan öğünlerden yana kullanıyor. Yani hiçbir hayvansal ürün tüketmiyor. Buna süt ürünleri de dahil. “Yoğurt ve peynir olmadan nasıl diyet yapılabilir ki” diyebilirsiniz fakat bu ürünlerin yerini tutan tofu gibi besinler bulunuyor. Markle sebze ve bakliyat ile dolup taşan 5 gün geçiriyor. Ayrıca Markle, bu diyeti oyuncuyken de sürdürüyordu. Kısacası bu onun için artık bir diyetten çok daha fazlası; bir yaşam tarzı…

Haftasonu Serbest

Haftanın 5 günü sıkı bir diyet programını takip eden Markle’ın sırrı ise haftasonu serbest olması. Yani haftasonları, abartmamak şartıyla istediği şeyleri yiyor. Bunun sonucu olarak da vücudu sağlıksız besinleri sürekli olarak aşermiyor. Çünkü haftanın iki günü bu besinleri tüketmeye izni var. Bu şekilde kendini çok fazla sıkmadan sağlıklı ve fit kalabiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |