Mayıs ayında burçları neler bekliyor?

Mayıs ayında burçları neler bekliyor?
20 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 369 kez okundu.

Nisan ayını geride bıraktık ve Mayıs ayına geçiş yaptık. Bu ay gökyüzünde yok yok! Peki gökyüzünün bu ay olan hareketleri ve bu hareketlerin sizin burcunuz üzerindeki etkileri neler olacak? İşte ayrıntılar..
Nisan ayını geride bırakıp Mayıs ayına giriş yapıyoruz. Aşk, sevgi, iş, kariyer, para, aldanma, aldatılma… Bu ay hangi gökyüzü hareketleri hangi duyguları ve olayları tetikleyecek? Gökyüzünde hangi etkileşimler olacak? İşte yanıtı..

Bu ay gökyüzü baya hareketli olacak. Merkür ve Uranüs Boğa burcuna geçiş yapıyor. Boğa burcunda bir Yeni Ay ve Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Mars’ın Kova burcuna ve Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte gökyüzündeki hareketli zamanlar sona eriyor. Bazı burçlar hayatlarına para para para diye devam ederken bazıları ise aşk hayatında mutluluğu yakalayacaklar.

Koç: Bu süreçte zihninizi, aklınızı para ile ilgili konulara yöneltemeye başlayacaksınız. Fikirleriniz, zihniniz daha para odaklı bir şekilde çalışmaya başlayacak. Aşırı özgürlükçü, risk alan bir yapıya dönüşmek isteyebilirsiniz. Farklı, sıra dışı konulardan gelir elde etmek üzere adımlar atabilirsiniz.

Boğa: Cesaret, yenilik, bağımsızlık ve özgürlük duygularını çok daha kuvvetli bir şekilde hissedebileceksiniz. Özellikle ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik konularında büyük devrimler yaşayacağına işaret etmektedir. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda olası gerginliklere karşı, soğukkanlılığınızı korumanız sizin açınızdan yararlı olacaktır.

İkizler: Bu süreçte zihinsel olarak dinlenme ve geleceğe yönelik planlar yapma zamanıdır ama fikirlerinizi hayata döndürmek bir parça zor olabilir. Gizlilik içinde hareket etmek isteyebilir, planlarınızı, düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmayabilirsiniz. Gizli ilişkiler, saman altında su yürütürcesine planlar gündemde olacak.

Yengeç: Dostluklardan rahatlıkla fayda görebileceksiniz. Yine özellikle yalnız olanlar aşkı sosyal çevrenizde bulabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizden destekler alabilir, önemli fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Hedefleriniz ve yön duygunuzda değişimler meydana gelebilir.

Aslan: İş hayatınızda bilgi ve iletişim çok daha fazla ön plana çıkmaya başlıyor. Kariyer anlamında koşulların hızla iyileştiğine şahit olabilirsiniz. Eşinizle veya partnerinizle ilgili konular zaman zaman stres yaratabilir. İlişkileriniz her zamankinden daha hareketli ve renkli bir hal almaya başlayacak.

Başak: Uluslararası ilişkilerde ve hukuksal konularda anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkiler ve sağlığınızı ilgilendiren konular yıl sonuna kadar hayatınızda önem ve ivme kazanmaya başlıyor. Daha çok çalışabilir, efor sarf edebilir, yorulabilirsiniz.

Terazi: Aşk ve çocuklarınızı ilgilendiren konularda, harekete geçmeye başlayacak, hızlı gelişmeler yaşayabilecek, zaman zaman agresyon yaratacak durumlarla mücadele etmeniz gerekebilecek. Özellikle iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda bu tarihe kadar iyi ilişkiler kurabileceğiniz, huzurlu, şanslı gelişmelerin olabileceği bir süreç olacak.

Akrep: İlişkilerde fikir alışverişleri daha çok önem kazanmaya başlıyor. Ortaklık teklifleri, sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Aile içi ilişkilerde gerginliklerden uzak durmalı, olası sorunları daha makul seviyede bir enerjiyle büyük tartışmalara dönüştürmeden çözmekte fayda var. Bütçenizi yeniden değerlendirmelisiniz.
Yay: İş ve çalışma ortamınızda huzur ve başarıyı yakalamanız çok daha kolay olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişiler ile daha verimli paylaşımlar gerçekleştirebilirsiniz, kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, komşularla ilişkiler çok daha fazla gündeme gelmeye, hızlı gelişmeler yaşamaya başlıyorsunuz. İletişim trafiğiniz artıyor.

Oğlak: Aşk ve çocuklardan yana oldukça şanslı zamanlar! Farklı, marjinal kişileri hayatına kolayca çekebilirsiniz. Sadakat ve bağlılık kavramlarınız değişime uğrayabilir, ilişkileriniz aniden başlayıp aniden bitebilir. Paranın idaresini sorgulayacağınız, finansal anlamda bütçenizi genişletmenin yollarını aramaya başlayabileceğiniz zamanlardasınız.

Kova: Üzerinizdeki ölü toprağını atmaya, harekete geçmeye başlayacaksınız. Yeni girişimlerinizle ve enerjinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda! Yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz.

Balık: Yakın çevre ile ilişkilerinizi yeniden düzenleyebilir, size keyif katacak türlü seyahatlere çıkabilirsiniz. Sıra dışı, farklı fikirleriniz ile dikkatleri üzerinize çekebilecek, farklı, marjinal, bilimsel konularda eğitim almaya başlayabilirsiniz. Kardeşlerle ilişkilerde sürpriz, öngörülmesi zor bir takım gelişmeler yaşanabilir.

Kaynak : Sözcü

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |