Mayıs ayında bu tarihler önemli!

Mayıs ayında bu tarihler önemli!
20 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 414 kez okundu.

Mayıs ayına ait şanslı ve dikkat edilmesi gereken aşk – kariyer günlerinizi merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Mayıs ayındaki kariyeriniz ve aşk hayatınız için önemli günler..
Merhaba arkadaşlar;
Bundan böyle her ay, ayın başında o aya ait “Aşk – Kariyer” konularında şanslı ve dikkat edilmesi gereken zamanların listesini yapacağım sizler için. Mayıs ayı ile başlayalım, bakalım bu ay hangi günler hangi koşullar için uygun ay boyunca…

Öncelikle tabii ki ilişkiler ve AŞK;
– 3 Mayıs günü Venüs ile Kuzey Ay Düğümü arasındaki güzel etkileşim aşk konularında kaderler karşılaşmalar, yeni birileri ile tanışmalar için güzel. Estetik, bakım güzellik için de uygun bir gün.
– 7 Mayıs günü Venüs ile Neptün sert kontağı ilişkilerde hayal kırıklığına işaret etmekte. İlişkilerle ilgili önemli mevzuları bugüne denk getirmeyin, bugüne özel planlar yapmayın, birileri ile tanışmayın.
– 20 Mayıs günü Venüs’ün Şiron ile kuracağı kontak, ilişkilerde ailevi konular yüzünden fikir birliğine varmakta zorlanmaya işaret etmekte. İşin içinde ev, arsa, araba, aile konuları olan önemli mevzuları bugüne almayın.
– 26 Mayıs günü Venüs ile Satürn arasındaki sert etkileşim ilişkilerde kopma, soğuma, ayrılık rüzgarlarını estirmekte, dikkatli olunması gerek.

Kısacası Mayıs ayı içinde, 3 Mayıs ve bir de 19 Mayıs tarihlerini aşk konusunda şanslı tarihler. Diğer tarihlere de dikkat etmeniz gerek.

Gelelim KARİYER konusuna;
– 9 Mayıs günü Güneş/Jüpiter etkileşimi hakim olacak. İş konusunda risk almak, büyümek için adım atmak, yurt dışı kontakları kurmak işlerimizle ilgili güzel zamanlar. İş fırsatları çıkabilir karşımıza, değerlendirmeliyiz.
– 12 Mayıs günü ise Güneş ile Plüton arasındaki uyum ile de işimizle ilgili hedeflediğimiz değişimleri yapmak, iş değiştirmek, iş görüşmelerine gitmek, işimizle ilgili sevmediğimiz koşulları değiştirmek için de gayet güzel zamanlar.
– 18 Mayıs günü ise Merkür ile Satürn arasındaki uyumlu görünüm ile anlaşmalar imzalamak, sözleşmeler yapmak, iş bağlantıları kurmak, toplantılar organize etmek, istikrarlı projeler sunmak, uzun vadeli sözler vermek ve almak için de harika.
– 24 Mayıs günü Güneş ile Mars arasında dengeli görünüm ile de iş konusunda harekete geçmek, risk almak, yeni bir şeyler denemek, yeni aksiyonlar almak için harika.

Kaynak : Sözcü

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |

malatya escort