Astroloji

Mars İkizler Burcunda: Bizi Neler Bekliyor?

Mars, Bugün (20 Ağustos) 10.56’da İkizler burcuna geçerek yıla damga vuracak transitlerden birini başlatıyor. 30 Ekim 2022- 12 Ocak 2023 arasındaki retro dönemiyle birlikte 25 Mart 2023’e kadar sürecek uzun bir yolculuk bu.

Doğum haritamızın benzini, hayat enerjimizi nasıl harcadığımızı, yaşam mücadelemizi anlatan Mars, İkizler burcunda fiziksel enerjimizle birlikte zihinsel enerjimizi de aynı oranda ortaya koyacağımızın göstergesi olacak. Aklımız, fikrimiz, ikna kabiliyetimiz güçlü bir şekilde kendini gösterirken, aksiyona geçme kabiliyetimiz yükselecek.

Merak duyduğumuz her konunun peşine takılacağız, her bilgiyi öğrenmek isteyeceğiz, yeni eğitimlere katılacağız. Birçok işi bir arada yapmak isteyeceğiz. Kimi zaman kararsızlık, kimi zaman maymun iştahlılık, kimi zaman ani parlayıp sönen davranış modelleriyle hem kendimizi hem karşımızdakini yoracağız.

Mars İkizlerde huzursuzdur ve rekabetçi bir yapıyı tetikler. Agresyona, sabırsızlığa dikkat edilmelidir. Sinirsel gerginlik, öfke ve tartışmalar ortaya çıkarken, sözlerimiz iğneli olabilir. Eğitim, iletişim, haberleşme, medya, yayıncılık, anlaşmalar yoğun olarak gündeme yerleşirken, daha fazla seçenek arasında kalabilir, birden fazla konuyla aynı anda uğraşmak isteyebiliriz. Saydığımız konularda cesaret ve mücadele gerçekleşecektir.


Hedeflerimiz için öne çıkabilir, adım atabilir, yeni fikirleri hayata geçirebiliriz. 9. Evdeki bir Mars hayata bakışımızı değiştirecek, yeni fikirlere zihnimizi açacak, yaşam penceremizi genişletecektir. Ekonomik mücadeleyle önümüzdeki 7 ay sınanmaya devam edeceğiz.Savaş gezegeni Mars’ın özellikle retro dönemi dünya üzerinde askeri operasyonlar, RusyaUkrayna arasındaki savaşın daha da kızışması, mülteciler ve uluslararası konuların gerginleşeceği bir dönemi ortaya çıkartabilir. Ülkemizin 12. Evinde seyahat edecek transit gizli düşmanlıkları, sırları, ifşaları, derin devlet konularını gündeme getirirken, siyasi arenada hareketlilik, farklı parti üyelerinin bir araya gelişine tanıklık edebiliriz.

AMERİKA’NIN GÜÇ KAYBI, RUSYA’NIN MEYDAN OKUMASI

Gazetecileri, yazarları, medya kuruluşlarının kapatılmasını çok konuşabiliriz. Hapishanedeki tutuklularla ilgili isyanlar, firarlar, hastaneler, bakımevleri, çocuk esirgeme kurumu gibi sosyal devlet merkezleri öne çıkabilir. Hastalıklar, özellikle salgınlarla ilgili rakamların yükselmesi söz konusu olabilir.
Covid artışı dünya genelinde yayılabilir, uluslararası seyahatlerde aksilik ve kısıtlanmalar yaşanabilir. Amerika’nın kuruluş tarihinde Mars’ın İkizler burcunda olduğunu belirtirsek, ülkenin yanlış kararlarla güç kaybına uğraması mümkün, Çin ve Rusya’nın yükselişe geçtiğiniz söylemek yanlış olmaz. Mars retroları en çok Rusya’nın gücünü ortaya koyacağı zamanlardır.

Bireysel hayatlarımızda retro dönemi ani kararlar vermek için uygun bir dönem olmaz. Yarım kalan, tamamlanamamış konuları ele almak daha doğru olur. Kardeşlerle, akrabalarla, yakın arkadaşlarla ilgili konular öne çıkabilir, çözülemeyen sorunlar ortaya dökülebilir. Bu durumda beklemek ve sakin kalmak gerekir. Sağlıkta bağışıklık sistemi, eller, omuzlar, akciğerler, sinir sistemi, baş bölgesi rahatsızlıklarında artışlar yaşanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu