Kova Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Kova Burcu Mayıs 2018 Yorumu
19 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 367 kez okundu.

KOVA Burcu Mayıs 2018 tarihinde hayatından giden insanların senin için önemsizleştiğini fark edeceksin. Yaşam kaliteni düşüren etkilerden sıyrılıyorsun. İçinde yer alman olası olan tartışmalardan uzak duracaksın. Kariyerinde önemli bir değişim var. Bu ay buna adapte olma sürecindesin. Hayatındaki ani geçişler ve yenilikler seni her ne kadar zorluyor olsa da duruma çabuk alışıyorsun. Karşına çıkan bir teklifi iyi yönde değerlendireceksin. Sahip olduğun bir malı elden çıkarmak için girişimde bulunacaksın. Bu konuda yakın zamanda yaşanacak olan gelişmeler yüz güldürür nitelikte.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek
15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri beklenmedik önemli bir durumu karşına getiriyor. Kararlarını o an gerginlikle almamalısın. Kendine ve duruma zaman tanıman gerekiyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri özel hayatına yeni başlangıçlar sunuyor. Önemli sorumluluklar devreye giriyor. Hukuksal bir süreç ortaya çıkabilir.

Kova Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu
Kova Burcu aşk hayatı Mayıs 2018 ilk yarısında durağan şekilde ilerlerken diğer yarısında canlanıyor. Beklenmedik olaylara hazır ol. Seni mutlu ederken mutsuz edebilecek karışık duygular içindesin. Karar vermekte zorlanacağın durumlar söz konusu. Kolay olmasa da geçmişten bugüne taşıdığın şeylerden kurtulacaksın. Bu süreçte hata payını kabul etmek istemiyorsun. Ancak yüzleşerek halletmen gereken şeyler var. Sessizliğin bir süreliğine bozulacak. Sonrasında her şey yoluna giriyor. Özel hayatında yeni bir dönemin başlangıcına adım atıyorsun.

Kova Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler
Mayıs 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerinde yeni gelişmeler yer alıyor. Akraba ve kardeşler bir araya geliyor. Önemli meselelerin konuşulacağı bu ay belli konularda kararlar alınıyor. Aile büyüklerinden birinin bakımı ile ilgili değişiklik yapılabilir. Anlaşmazlık yaşanan şeylerin bir bölümü şimdilik ortadan kalkıyor. Evliliklerde çocuklarla olan iletişim artıyor. Hanene uzun süredir gelmeyen bazı insanlar seni ziyarete geliyor. Rahatsız olacağın konular açılmıyor. Görmek istemediğin bir geçmişe sahip olduğun bu kişilere hala güvenmiyorsun. Olası gerilimlere karşı kendince önlemler alacak, uzak duracaksın.

Kova Burcu Mayıs 2018 Sağlık
Kova Burcu sağlığı Mayıs 2018’de çalışma temposu ve günlük stresle birlikte riske giriyor. Kendine dikkat etmen gereken zamanlardan geçiyorsun. Takıntı yaptığın bir meseleyi kafanda büyütmek ruh sağlığını bozabilir. Bir durumun iç yüzüyle karşı karşıya kalabilir ve günlerce etkisinde kalabilirsin. Durumdan kurtulmanın tek çaresi yüzleşmek gibi görünüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |