Kova Burcu Haziran 2018 Yorumu

Kova Burcu Haziran 2018 Yorumu
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 566 kez okundu.

KOVA Burcu Haziran 2018 tarihinde güçlü enerjilere sahip oluyorsun. Unutulması gereken her şeyi bir kenara topladın ve üzerini örttün. Farkındalık zamanı. Değiştirmek istediğin bir hayatın ve gerçekleşmesi olası hayallerin var. Ay ortasına kadar sessiz sakin ilerlerken sonraki zamanda alacağın bir haberle harekete geçiyorsun. Şartların büyük oranda değişecek. Mal mülk, miras, para gibi konuların devreye gireceği bu ay yaşanacak olumlu gelişmeler seni bekliyor. Daha önce inat ettiğin, ters düştüğün şeyle ilgili yeni kararlar alıyorsun. Sorumlululuk duygunla birlikte özgürleşme isteğin de artıyor. İkisini dengede tutmaksa biraz zor oluyor.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek
13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri ile karşına ilginç fırsatlar çıkıyor. Fikirlerini destekleyen insanlarla birlikte yol almayı tercih edeceksin. Diğerleri işine yarasa da onlardan uzaklaşıyorsun. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri sende bütünleşme arzusu uyandırıyor. Hayatındaki insanlarla bağlarını güçlendirmek üzerine davranıyorsun.

Kova Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu
Kova Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de bilinçaltındaki duygularını çöpe atıyorsun. Değişecek olan bazı koşullar bunu yapmanı gerektiriyor. Daha önce farkına varmadan zorladığın birçok şeyden artık vazgeçiyorsun. Enerjini tüketen ilişkilerden uzak duracaksın. Ciddiyetsiz ve güvensiz kişilikler seni itiyor. Geçici bir aşka sahip olmak en son istediğin şeyler arasında. Yakın zamanda bir ayrılık yaşadıysan geri dönülmesi mümkün gibi görünmüyor. Üzerine kalın bir çizgi çekip en baştan başlaman daha uygun olur.

Kova Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler
Haziran 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerindeki olayları fazlasıyla önemsiyorsun. Karşılıklı paylaşımlar artıyor. Zamanının çoğunu aile bireyleri ile geçireceksin. Sevdiklerini koruman gerektiğini hissedeceksin. Uzun zamandır beklettiğin bir başlangıca bu ay tamam diyebilir, imza atabilirsin. Yenilenerek içinde bulunduğun şartları tümüyle değiştiriyorsun. Çevrendeki insanlar bu konuda sana sonuna kadar destek oluyor. Bu aydan sonra aile hayatınla ilgili daha büyük değişimler seni bekliyor olacak sevgili Kova Burcu.

Kova Burcu Haziran 2018 Sağlık
Kova Burcu sağlığı Haziran 2018’de bloke olabilir. Öncelikle dalgınlık nedeniyle oluşabilecek kazalara karşı dikkatli olunmasını öneriyoruz. Diğer yandan geçen dönemde yaşanan yoğun stresin etkileri sürüyor. Sağlığınla ilgili yeni kararlar alman ve uygulaman iyi olabilir. Başta bir doktor kontrolünden geçmen gerekiyor. Durumu ilaç kullanmadan hafif egzersizlerle ve sağlıklı yaşam programlarıyla iyileştirebilirsin

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |