Koç Burcu Haziran 2018 Yorumu

Koç Burcu Haziran 2018 Yorumu
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 452 kez okundu.

KOÇ Burcu Haziran 2018 tarihinde seni güzel günler bekliyor. Karşına çıkacak olan çoğu şey iyi ve yeni. Maceracı ruhunu ortaya koyuyorsun. Teknolojiyle daha fazla iç içesin. Sosyal paylaşımların artıyor. Merak ettiğin bir konuda ay ortasında bilgi sahibi oluyorsun. Aklındakilerle ilgili harekete geçeceğin tarih bundan sonrasını kapsıyor. Aile içinden birinin yakın zamanda yaşadığı bir rahatsızlık iyiye doğru gidiyor. Yatırımlar, girişimler ve yeni başlayacak olan bir ilişki varsa bu ay son derece uygun görünüyor. Ne kadar sıkı çalışır ve sahip olduklarına bağlı kalırsan o kadar çok kazanıyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek
13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri sana gerginlikten uzak günler sunuyor. Stres kontrolünü çok iyi yapıyorsun. Yakın ilişkilerinde, iletişimde esnek davranıyorsun. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri Koç Burcuna maddi genişlik sağlıyor. Yeni fırsat kapıları açılıyor, birkaç yerden etkili teklifler alıyorsun. İş başvurusu yaptıysan dolunay zamanında olumlu dönüş alabilirsin.

Koç Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu
Koç Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de huzura önem veriyor. Söylemlerine ve ifade şekline daha fazla önem veriyorsun. İlişkinde şartları zorlamadan, gerektiği yerde sessiz kalmasını bileceksin. Bazı günlerde dikkatin dağılabilir, duyacakların seni öfkelendirebilir. Ancak sen özel hayatını her tür olumsuzluktan soyutluyorsun. Bu anlamda hayatı kolaylaştırmanın yollarını bularak ilişkini huzura kavuşturuyorsun. Evlilik düşüncesinde olan Koç Burcu Haziran 2018’de tarih belirleyebilir. Partnerinle birlikte planlı şekilde hareket ediyorsun. Bekarsan Bu dönemde güzel bir ilişkiye başlaman olası görünüyor.

Koç Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler
Haziran 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerinde birliktelik var. Bekletilen konular ön plana çıkıyor. Aile büyükleriyle yapacağın önemli konuşmalar düşüncelerini farklı bir noktaya taşıyor. İlerleyen zamanlarda eline geçecek olan bir mal veya paraya bu günlerde ihtiyaç duyuyorsun. Köşeye sıkıştığın bir konuda beklemediğin birinden yardım göreceksin. İşlere yetişemeyebilir, belli sebeplerden dolayı bir süre aksatabilirsin. Ay sonuna doğru hızlı şekilde toparlayacaksın.

Koç Burcu Haziran 2018 Sağlık
Koç Burcu sağlığı Haziran 2018’de iyi seyrediyor. Ayın ilk bölümünde belli ruhsal sıkıntılar hissedebilirsin. Diğer yarısında yaşanan olumlu gelişmeler iyi olmanı sağlıyor. Kendinde yapmak istediğin yeniliklere bu ay içinde yer vereceksin. Değişim sana iyi gelecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |