Cilt BakımıGüzellikMakyaj

Kirpik Lifting Nedir? Bilmeniz Gereken Her Şey

Her sabah birkaç bukle maşasından geçmiş gibi görünen ve bir miktar rimel ile kaplanmış kirpiklerle uyandığınızı hayal edin… üstelik makyaj yapmadan önce. Sadece mümkün değil, gerçek de göründüğü kadar büyülü. Kirpik lifting ve renk tonlarından bahsediyoruz, “hiçbir şey yapma, yine de harika görün” sonuçları veren saat ve değişim tedavisi. Burada uzmanlar Dr. Josh Zeichner ve Jas Imani ile kirpik lifting ve renklendirmenin ne olduğu hakkında konuşuyoruz – içerdiği şeylerden ne kadar süreceğine kadar her şeye değiniyoruz.

Kirpik lifting nedir?

Kirpik liftingi düşünmenin bir yolu, kirpikleriniz için perma yaptırmak gibidir. Kirpik uzatmanın aksine, kirpik lifting doğal kirpiklerinizin şeklini ve rengini değiştirir. “Çoğu insanda kirpikler yukarı değil, uzar. Ancak yukarı doğru uzayan kirpikler kozmetik olarak daha hoş bir görünüm verecektir” diyor kurul onaylı dermatolog Dr. Josh Zeichner .

Kaş ve kirpik uzmanı ve Jas Imani Beauty’nin kurucusu Jas Imani , “keratin kirpik liftingleri kendi kirpiklerinizi tam potansiyeline ulaştırır” diyor.

TOWN & COUNTRY’DEN DAHA FAZLASI

Imani, keratin kirpik lifting ile kirpiğe daha fazla protein eklendiğini söylüyor. Keratin olmayan bir işlemde, “kirpikler yukarı doğru kıvrılır ve geleneksel saç permalarında kullanılan aynı tür kimyasallar kullanılarak yerine yerleştirilir” diye açıklıyor Dr. Zeichner.

Tedavi, “daha kalın, daha koyu, daha uzun görünen kirpikler için renklendirmeden önce her bir kirpiği güçlendirmeyi ve kaldırmayı” içerir.

Kaş, Kirpik, Göz, Yüz, Saç, Cilt, Göz farı, Organ, Güzellik, Kahverengi,
Kirpik Lifting

Kirpik lifting sırasında ne olur?

İlk işleminize girdiğinizde, bir yatağa uzanmayı bekleyebilirsiniz (ağda yaptıracağınız türden). Ancak, ağdadan farklı olarak, randevunuz boyunca hiçbir şey göremeyecek veya gözlerinizi (ve dolayısıyla telefonunuzu) kullanamayacaksınız. Ağrılı değildir, ancak rahatsız edici olabilir. Gözlerin biraz yaşlanabilir, ama neyse ki bu süreci olumsuz etkilemeyecek.

Randevunun kendisi üç temel adımdan oluşuyor. İlk olarak (kapalı) göz kapaklarının üzerine silikon pedler yerleştirilir. Kirpikleriniz daha sonra kaldırılır ve onlara bir serum uygulanır. “Bu ilk serum, kirpiklerdeki proteini parçalamak için kullanılıyor. Kirpikler kalkanın üzerine kalıplanmıştır, bu yüzden şekil almak için kirpiği kırar,” diye açıklıyor Imani. Daha sonra, Imani’nin dediğine göre, keratin ile aşılanmış bir sabitleme serumu uygulanır, bu da “kirpikleri onarma ve iyileştirme sürecini başlatır”. Renk tonu uygulanır ve silikon pedler çıkarılır. Son olarak, kirpiklere, güçlendirmek ve şekillendirmek için ekstra bir protein tabakası sağlayan bir kat saf keratin uygulanır.

Face Lifting Nedir? Bilmeniz Gereken Her Şey Adlı Yazımız Hoşunuza Gittiyse Güzellik Kategorisinden Daha Fazla Benzer İçeriğe Göz Atabilirsiniz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu