Kahve Falında Örümcek Ağı Görmek

Kahve Falında Örümcek Ağı Görmek
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 941 kez okundu.

Kahve falı yüzyıllardır Türk geleneğinde var olan ve kadınların geçmiş ve gelecek için planlarını gerçekleştirmek adına baktırdıkları bir fal türüdür. Falda ağ görmek hane içinde, iş hayatında ya da okul hayatında fal sahibinin etrafında bulunan kişilerin kendisinin kuyusunu kazmaya yönelik hareketler yaptığına rivayet eder. Özellikle okul ve iş hayatı olan kişilerin falında sıklıkla görülen bu sembol her ihtimale karşı dikkatli olmayı ve kişilere temkinli yaklaşılmayı gerektirir.

Falda Ağ Görmek Dikkatli Olunmanın Habercisi

Kahve falında çıkan ağ sembolü yakın çevrede olan kişilere karşı dikkatli olunmasını ön görürken, kişinin hayatına yeni girecek olan bireylere karşı da temkinli davranılmasını ve güven unsurunun oluşana kadar özel hayata dair bir şeyin anlatılmamasını söyler. Falda örümcek ağı çıkmış ise bu belirtilere uyan ve sizi rahatsız eden kişileri hayatınızdan uzak tutmanın size faydası olur. (Bknz: Kahve falında örümcek görmek )
Falda Balık Ağı Görmek

Fal içerisinde balık ağı çıkmış ise bu hane içerisindeki kazancın artacağı anlamına gelir. Hane içerisindeki rızkın çoğalması ve kişinin hayırlı işlere vesile olması sebebi ile oldukça ferahlatıcı bir fal sembolü olarak bilinir. Fal içerisinde denize salınmış bir ağ görülüyor ise bu durum da falı baktıran kişinin çalışıyor ise kademe atlayacağı, çalışmıyor ise bolluk ve bereketinin bir sebepten dolayı artacağı ve devam edeceği anlamına gelir. Ağın içerisi boş olur ise kazançlarda her hangi bir değişiklik yaşanmayacağı anlamı taşır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |