Kahve Falında Ayna Anlamı

Kahve Falında Ayna Anlamı
20 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 253 kez okundu.

Kahve falında ayna görmek, fal sahibinin içi dışı bir insan olduğu anlamına gelir. Ayna kişinin kendisini yansıttığı için, içinde olanın dışında olduğunu ifade eder. Yanında görülen şekiller ile farklı anlamları bulunur.

Kahve Falında Aynaya Bakmak
Falda aynaya bakmak fal sahibinin iç yolculuğu anlamına göre. Kendine dönmesi, iç dünyasını dalması anlamlarını ifade eder. Kendini muhakeme etmesi, kararlarını içselleştirmesi demektir.

Falda Başkasının Aynaya Bakması
Falda aynaya bakan birini görmek fal sahibinin yeni bir insanla tanışacağı anlamına gelir. Bu insanın içi dışı bir olan, göründüğü gibi olan bir insan olduğu şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kendi gibi olan biri ile tanışacağı anlamına da gelir. Aynanın kişinin kendini yansıtmasından dolayı kendi içinde, karşı taraf içinde, özü sözü bir olduğu anlamındadır.

Falda Kalabalık İçinde Ayna
Aynanın etrafında kalabalık insan topluluğu görmek, fal sahibinin kendisini gizlediği, başka kişilere göre kendisini yansıttığı anlamına gelir. Buna birazda nabza göre şerbet vermek deyimi kullanılabilir. Yani karşı tarafa göre hareket etmek, ona uygun bir kişilikmiş gibi görünmektir.

Kahve Falında Boy Aynası
Kahve falında boy aynası görmek, fal sahibinin kendisini büyük görmesi, böbürlenmesi, kibirlenmesi anlamında yorumlanır. Başkalarına karşı üstünlük kurma isteği, büyüklenme olarak anlam ifade eden boy aynası falda olumlu yorumlanmaz. Bazı durumlarda üstünlük kurmak anlamına geliyor olsa da genel olarak falda boy aynası kişinin kendini yansıttığından dolayı büyüklenmek, kibirlenmek olarak yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |