Kahve Falında Asılan Adam Anlamı

Kahve Falında Asılan Adam Anlamı
20 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 463 kez okundu.

Falda asılan adam görmek, fal sahibinin bir kişiyi hayatından çıkardığı, üstünü çizdiği gibi anlamlar ifade eder. Fal sahibinin kendisi olması halinde bir olay sonucu ve ya bir mahkeme sonucu suçlu bulunacağı anlamını taşır.

Kahve Falında Asılmış Adam
Kahve falında asılmış adam görmek iyi yorumlanmaz. Eğer bu asılmış adam fal sahibinin kendisi ise, gerçekleşen bir olay sonucu suçlu bulunacağı anlamına gelir. Eğer bir mahkeme durumu söz konusu ise, bunun sonucunda haksız olduğunun açıklanması demektir. Eğer fal sahibinin kendisi değil ise, hayatında bulunan bir adamın üstünü çizdiği, hayatından çıkardığı, görüşmeyi kesin olarak kestiği anlamlarına gelir.

Falda Çarmıha Asılmış Adam
Falda asılan adam eğer çarmıha asılmış şekilde görülürse, bu fal sahibinin kendisi olması halinde herkes tarafından duyulacak olan bir olayın sonucunda herkes tarafından dışlanması olarak yorumlanır. Eğer fal sahibinin hayatında olan bir adam ise, bu kişinin büyük bir olayının duyulması, bir suçunun gün yüzüne çıkması ve cezalanmasının herkesi sevindirmesi anlamını taşır. Bazen dini anlamlar da ifade edebilir.

Falda Ayaklarından Asılmış Adam
Falda asılan adam eğer ayaklarından asılmış olarak görünürse, fal sahibinin kısmetinin bağlandığı çıkacağı yolların engellendiği anlamına gelir. Eğer görülen fal sahibi değil de başka bir adam ise, gelecek olan bir adamın yolunun kapatıldığı, sal sahibine ulaşmasının engellendiği anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |