Kahve Falında Anahtar Ne Anlama Gelir

Kahve Falında Anahtar Ne Anlama Gelir
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 368 kez okundu.

Falda anahtar görmek, yeni bir başlangıç demektir. Yanındaki şekiller ile anlam bütünlüğü oluşur ve bu şekilde yorumlanır. Anahtar kapı açtığı için hayattaki yenilikleri açmak, yeni kapılar açmak, kısmetler açmak anlamında yorumlanır. Tek başına görülmesi halinde sürpriz bir yenilik, etrafındaki şekillerle birlikte görülmesi halinde bu şekiller ile anlamlandırılarak yorumlanır.

Falda Tek Başına Anahtar
Eğer kahve falında tek başına sadece anahtar görülüyorsa bu sürpriz bir başlangıç anlamındadır. Anahtar her konuda başlangıçtır ve yeni bir açılış olduğu için hayırlı olarak yorumlanır. Tek başına anahtar görmek de, hayırlı olan yeni bir başlangıç anlamına gelir. Belki iş hayatında belki özel hayatta gerçekleşecek bir sürprizdir.

Falda Anahtar Deliği
Kahve falında anahtar deliği görmek henüz gerçekleşmemiş bir başlangıçtır. Hazır olan bir yenilik olduğu ancak henüz bu yeniliğin başlamadığı anlamında gelir. Eğer deliğin üzerinde anahtar var ise çok kısa sürede yeniliğin gerçekleşeceği anlamında gelir. Anahtar deliğine takılı olduğundan dolayı yeni bir başlangıcın çok hızlı ve kısa sürede gerçekleşmesi anlamındadır. Adım atılmış yeni bir başlangıç var ise bunun hızla ilerleyeceği anlamına gelir. Bu işin önündeki kapıların hızlıca açılacağı şeklinde yorumlanır.

Falda Kırık Anahtar
Falda anahtar kırık olarak görülürse düşünülen başlangıcın hayırlı olmadığı anlamında gelir ve aynı zamanda gerçekleşmeyeceği sonucu çıkar. Anahtarın kırık olması adım atılan başlangıcın sonuçlanmayacağı anlamındadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |