İlişkide Değer Görmediğinizin 4 İşareti

İlişkide Değer Görmediğinizin 4 İşareti
20 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 355 kez okundu.

İlişki yaşanılan partnerin sizi mutlu etmesi, beraber duygusal ve fiziksel mutluluklarınızın ve anılarınızın olması, paylaşım yapmanız dünyadaki en güzel mutluluklardan biridir. Ancak bazı takıntılı durumlarda ilişkinin mutluluk vermediği aksine hüzün ve moral bozukluğu yarattığını fark etmek uzun süreler alabiliyor. Ancak siz mutlu olmayı ve size değer veren biriyle ilişki yaşamayı hak ediyorsunuz dolayısıyla ilişkide değer görmediğinizi hissediyor ya da şüpheleniyorsanız aşağıda sizin için yazdığımız belirtilere dikkat etmelisiniz.

• Planlar: İlişkide her iki tarafın ayrı ayrı planları ve beraber yapılması istenen planlar bulunur. Ancak partneriniz tüm planlarını tek başına ya da arkadaşları ile yapıyorsa ve sizi planlarının içine dahil etmiyorsa mutlaka durup düşünmeniz gerekiyor. İlişkinin tüm yükünü siz alamazsınız en azından partnerinizle yapacağınız planın seyahat kısmı ile o ilgilenebilir aksi takdirde tek başına ilişki yürütmek çok zor olacaktır.

• Sosyal Medya: Kabul edelim ki sosyal medya hayatımızın bir parçası, üzüntüler, sinirler ve mutlu dolu anlar sosyal medya üzerinden paylaşılıyor. Sevdiğiniz insanlarla fotoğraf paylaşmak ve etkileşim aldığını görmek çoğu zaman mutluluk getiriyor. Ancak partneriniz beraber olduğunuz fotoğrafları paylaşmaktan kaçınıyor ve çeşitli sebeplere sığınıyorsa nedenini anlamalısınız. Ayrıca beraber olduğunuz fotoğraflar aniden ortadan kalkarsa ve bin türlü bahane bulunursa şüphelenmeniz gereken birden fazla durum var demektir.

• Göz İletişimi: Herhangi biriyle konuşurken gözüne bakmak ona olan sevginizi ifade eder aksi takdirde sevilmeyen kişilerin gözüne uzun süre bakmak negatif enerjinizi yükseltecektir. Partneriniz sizinle konuşurken göz teması kurmuyor ve başka işlerle ilgileniyorsa mutlaka bir sebebi olmalıdır. Eğer gözlerinde bir rahatsızlık yoksa size bakmaması için de hiçbir sebep bulunmaz.

• Fiziksel Temas: Özellikle anlık gelişen fiziksel temaslar ilişkinin seyrini değiştirecektir. Spontane gelişen olaylarda partneriniz elinizi tutmuyor, sarılmıyor ya da dokunmuyorsa ve bu durumlardan özenle kaçınıyorsa değer vermediğini anlayabilirsiniz. Seven ve sevilen insanlar her zaman dokunmayı, sarılmayı ya da öpmeyi tercih edecektir aşkı ve sevgiyi anlatmanın bir başka yolu fiziksel temaslardır. Fiziksel temaslar mutluluk verir, partneriniz sadece buluştuğunuzda ya da ayrılma vakti geldiğinde size sarılıyorsa özenle düşünmeniz gereken durumlar olduğuna işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |