İkizler Burcu Haziran 2018 Yorumu

İkizler Burcu Haziran 2018 Yorumu
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 451 kez okundu.

İKİZLER Burcu Haziran 2018 tarihinde tahammül noktalarını aşan durumlar yaşayabilirsin. Sabrettiğin bir konuda patlaman olası görünüyor. Görmek istemediğin insanları görmek zorunda kalıyorsun. Çevre ile olan iletişim hız kazanıyor. Ayın ilk döneminde sabırsız davranmamanı öneriyoruz. Öfkeyle alacağın bazı kararlar sonradan pişmanlık getirebilir. Ay ortasında yalnız kalmak ve düşünmek kendine olan güvenini artırıyor. Sonrasında toparlanma sürecine giriyorsun. Önemsediğin şeyler ve önceliklerin değişiyor. Kariyerinde yükselişe geçiyorsun. Çevrendeki bir kısım insanlar yer değiştiriyor.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek
13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri kazanç ve kariyer alanına yansıyor. Dengesiz ilerleyen konular düzene giriyor. Zorlandığın durumların olumsuz etkilerinden kurtuluyorsun. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri belirlediğin şeylerde değişiklik gerektiriyor. Yazılı ve sözlü iletişimde karlılığın dikkat çekiyor. Daha net ve sert davranmaya başlıyorsun.

İkizler Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu
İkizler Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de hedef değiştiriyor. Belli bir düşünceden çıkarak geniş anlamda düşünmeye başlıyorsun. Duygusal farkındalık seni bulunduğun noktadan alıp bir başka noktaya taşıyor. İlişkin varsa partnerinin davranışları karşısında yeni bir tutum oluşturabilirsin. Yaşanan ufak bir olayda bile rest çekme ihtimalin yüksek görünüyor. Bugüne kadar verdiğin birkaç şansın sonuna gelmiş olabilirsin. Evli İkizler Burcu Haziran 2018’de mantıklı ve anlayışlı olmaya çalışıyorsun. Ancak seni çileden çıkaran hal ve tavırlar karşısında zaman zaman kendini tutamıyorsun. Evliliğinde eşinle ciddi konuşmalar yapacaksın.

İkizler Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler
Haziran 2018’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerini kontrol altına alıyor. Tüm aileyi ilgilendiren bir konu devreye giriyor. Kurulan kontaklar ve hedefler değişiyor. Yazılı bazı belgeler imzalanıyor. İletişimde iyiye giden süreçte bazı bağlar güçlenirken, bazıları tümüyle kopuyor. Yakın çevrendeki kişiler kafanda yer değiştiriyor. Kazanç hayatında genişleme yaratacak başlangıçlar yer alıyor. Fırsatları değerlendirirken birlikte yol alacağın insanları iyi seçmen gerekiyor. Beklenmedik olaylar ve sözler karşısında tahammülsüz davranıyorsun. Bu sebeple birkaç insan hayatından çıkıyor.

İkizler Burcu Haziran 2018 Sağlık
İkizler Burcu sağlığı Haziran 2018’de dinlenmeye ihtiyaç duyuyor. Özellikle ruhsal anlamda birçok şeyden arınman gerekiyor. Kendini baskı altında hissettiğin şeyleri azaltman ya da uzaklaşman iyi olabilir. Kontrol ettirmen gereken fiziksel bir durumu ertelememelisin. Seni her anlamda iyileştirecek etkiler yaratmaya çalışıyorsun. Bunun için kurtulman gereken bazı şeyler var. Yakın zamanda bunu başaracaksın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |