Astroloji

16 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aradınığınız 16 Ekim günlük burç yorumları tüm detayları ile burada…Günlük burç yorumları bazılarımız için biraz daha fazla önem taşıyor. Bu yüzden bende 16 Ekim günlük burç yorumları yazımı sizler için yazdım kızlar.

Koç Burcu

Düşündüğünüzden çok daha fazla yaratıcılığa sahipsiniz, özellikle bugün, evren size parlak bir yapabilirim yaklaşımı gönderirken. İyi bir şey, çünkü sizi ayaklarınızın üzerinde düşünmeye ve bazı hızlı cevaplar bulmaya zorlayan bir duruma itilebilirsiniz. Korkmayın ve çok eğleneceksiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda endişelenmeyi bırakıp doğru hissettireni yapmanın zamanı geldi. Kuralları çiğnemeyi unutun. Kendi yenilerini yapın.

Boğa Burcu

Genellikle hemen hemen her şeye toleranslı olabilirsiniz, ancak bugün hassasiyet seviyeniz yüksek ve öfkeniz kısa. Üstünüzü patlatmaktan kaçınmak istiyorsanız, sizi geçmişte kırılma noktasına yaklaştıran tüm insanlardan kaçınmak için elinizden geleni yapmalısınız. Ama kavga etmek için can atıyorsanız, bunlar günün erken saatlerine kadar yürümeniz gereken insanlardır. Her şeyi göğsünüzden çıkarmak çok iyi ve güçlendirici hissedebilir.

İkizler Burcu

Sizinle aynı fikirde olmayan insanlar can sıkıcı ve sıkıntılı olabilir, ancak ne kadar yanlış olurlarsa olsunlar kendi fikirlerine sahip olma hakları var! Bugün bu tutumu aklınızda tutabilirseniz, bazı sıcak konular hakkında yaptığınız gibi düşünmeyen insanlarla karşılaşmaktan gerçekten keyif alacaksınız. Farklı pozisyonları tartışırken ve diğer insanların olayları neden bu şekilde gördüklerini öğrenirken mutlak bir patlama yaşayacaksınız. Bu tür bir entelektüel çatışma sizi uyarır.

Yengeç Burcu

Planlanan harcamalar yeterli, ancak en sevdiğiniz çevrimiçi mağazada dürtüye göre hareket etmeniz şu anda tavsiye edilmiyor. Önümüzdeki haftalarda daha fazla paraya ihtiyacınız olacak ve elinizden geldiğince nakit olarak zengin kalmak çok akıllıca olacaktır. Gerekirse, dikkatinizi dağıtacak ve gerçekten ihtiyacınız olmayan şeyleri satın almanızı engelleyecek bir arkadaş edinin. Kurabiye hazırlayarak, TV izleyerek veya kitap okuyarak ücretsiz olarak eğlenmenin bir yolunu bulmanıza yardımcı olacaklar.

Aslan Burcu

Hiç kimsenin konuşmayacağı o kişiyle konuşmak, sizi çok uzun süredir rahatsız eden bu sorunu çözmek, o ev eşyasını bir kez ve sonsuza kadar düzeltmek için çaba gösterin. Denemek bugün sizi uzun bir yol, hatta belki de başarıya götürür. Kalbiniz tamamen içine girmemiş olsa bile, yine de bir şans vermelisiniz. Sizi rahatsız eden veya gözünüzü korkutan şeylerden her zaman uzak durursanız, asla gidebildiğiniz kadar ileri gidemezsiniz

Başak Burcu

Esnek olun ve daha güçlü olacaksınız. Hayat konusunda çok katı olmak sizi çok fazla şeye kapatır. Kafanızı karıştıran veya sizi hayal kırıklığına uğratan şeyleri uzaklaştırırsanız, kendinizi bazı şaşırtıcı büyüme fırsatlarından mahrum bırakabilirsiniz. Konfor alanınızı geride bırakıp zihninizi ve kalbinizi açmanın zamanı geldi. Bir risk alın ve ne olacağını görün. Yumrukları yuvarlayın ve ne olursa olsun, tamamen başa çıkabileceğinizi bilin.

Terazi Burcu

Umut, bugüne tutunacak kelimedir. Şu anda bulunduğunuz yerden başarı ne kadar düşük olasılıklı görünse de, inanılmaz şeyler olabilir. Olumlu düşünmelisiniz çünkü kalbinizde olumlu şeylerin olabileceğini biliyorsunuz. İnsanlar birdenbire ortaya çıkabilir. Tabiat Ana her şeyi süpürüp değiştirebilir. Para dolabın arkasında unutulmuş bir paltonun cebinde bulunabilir. Sorununuzun cevabı ortada. Zihninizi ona açın.

Akrep Burcu

Bugün işleri yavaşça yapın ve doğru şeyleri doğru insanlara söylemeye odaklanabilmek için kendinize zaman verin, özellikle de biriyle hassas bir müzakere içindeyseniz. Kendinize dikkat etmelisiniz ama kendinize de güvenmelisiniz. İstediğin şey için zorlamaktan korkma. Duruma biraz mizah katmak, biraz zemin kazanmanıza ve tonu hafif ve hoş tutmanıza yardımcı olacaktır. Bazı ciddi şeyleri halletmek için çok ciddi olmanıza gerek yok.

Yay Burcu

Her zaman arkadaşlarınızla birlikte olmak istediğiniz kadar cömert olamazsınız. Zamanın olmadığında, zamanın da olmaz. Kendinizi başka türlü ikna etmeye çalışmak, yalnızca sizi zaten sıkı olan programınızı daha da sıkı hale getirmeye zorlamak için onlara kızmanıza neden olur. Rahat hissetmeyeceğin sözler verme. Yardım edemeyeceğini söylersen, yapabilirsin demekten çok sana daha fazla saygı duyacaklar ve sonra son dakikada kaçacaklar.

Oğlak Burcu

İş programınız sosyal programınızda sorunlara neden olabilir. Bir iş etkinliğine katılıp katılmayacağınıza veya özel biriyle bir akşam geçirip geçirmeyeceğiniz konusunda zor bir karar vermeye hazır olun. İkincilik konusunda geçmişte olduğu kadar bağışlayıcı olmayabilirler, bu yüzden hırsınızı düşündüğünüz kadar desteklediklerini varsaymayın. Biriyle bir şey planladığınızda, sözünüze sadık kalmanız gerekir.

Kova Burcu

Enerjiniz bugün başkalarının enerjisine kolayca entegre olmayacak, bu yüzden birçok farklı insanla ilişki kurmak pek iyi bir fikir değil. O kadar güçlü ve bağımsız hissediyorsun ki, ödün vermek istemezsin ve bu, insanları yanlış yola saptırabilir. Ama uyulması gereken bir vizyonun var. Bu sizin için güçlü bir aşamadır. Fikirlerinizi eyleme geçirebilir ve çok uzun süredir formüle ettiğiniz iddialı planlara başlayabilirsiniz.

Balık Burcu

Bugün sağlığınıza ve diyetinize bir kez daha bakın. İşler sandığınızdan daha fazla değişti ve bir kutlama ya da tam bir revizyonun zamanı gelecek. Biraz kaymışsanız, gerçeklerle yüzleşmeniz ve tam anlamıyla yağı kesmeniz gerekir! Nasıl daha sağlıklı beslenebileceğiniz ve daha fazla egzersiz yapabileceğiniz konusunda yeni fikirleri araştırın. Ancak değişiklik sağlıklıysa, bir gün izin alıp kutlayın. Temel bilgilere sahipsiniz ve yoldasınız!

16 Ekiim günlük burç yorumları yazımı beğendiyseniz ve daha fazlasını okumak isterseniz astroloji kategorimize göz atın…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu