Yay Burcu Günlük Yorum

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

19 Ocak 2019 Cumartesi- Soru işaretlerinize cevaplar bulmak isteyeceğiniz önemli bir gün. Rakiplerinize karşı güçlü bir imaj çizmeniz gerekebilir. Aşkta sürprizler sizi bekliyor.
Yay Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

19 Ocak 2019 Cumartesi- Bugün kendinizi gereksiz yere yıpratmamalı ve endişelerinizi dengelemeye çalışmalısınız. Yeni koşullar gelişirken, iyimserlik geliştirmeye bakmalısınız.

Yay Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

19 Ocak 2019 Cumartesi – Hafta sonunda ikili ilişkilerdeki zor durumu çözmeye çalışarak harcayabilirsiniz.

Ama bir günde her şeyi hallolacağını düşünmek büyük iyimserlik olur. Süreci soğukkanlılıkla yürütürseniz karlı çıkarsınız. Uluslararası konular, yabancılar, eğitimler, uzun yolculuklarla ilgili sizi harekete geçiren ve motive eden bir kişi ya da konu, hafta başından itibaren kapınızı çalabilir.
Yay Burcu Günlük Yorum – Mynet

19 Ocak 2019 Cumartesi – Boşlukta ilerleyen Ay, 06:43 itibariyle Yengeç burcuna geçiyor. Günün genelinde maddi konularınıza ağırlık verebilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak adına harcamalarınızı kısabilirsiniz.

Güneş, Uranüs ile açıya ilerlerken, beklenmedik olaylarında ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Bu beklenmedik durum aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili olabilir. İki tarafa karşı da sakin olmalısınız. Beklenmedik bir para da elinizden çıkabilir. Gece saatlerinde Ay’ın güzel kontağıyla, partnerinizle beraber romantik dakikalar sizleri bekliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |