Yengeç Burcu Günlük Yorum

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi Pazar- Yakın çevrenizle fikir çatışmalarına açık bir gün. Yaşanılan olayları herkesin kendi bakış açısından değerlendiğini unutmayalım. Bu durumda onlara öfkelenmeden tepkinizi koymalısınız.

Yengeç Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi Pazar – Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay, eşinizle ya da ortaklı konular içinde daha ciddi düşünme gereği getirmekte. Karşılıklı konular, görüşmeler içinde olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Ay’ın Yay burcundaki seyahati devam ederken, Merkür de düz hareketine geçiyor.

Evcil hayvanınızı kontrole götürüp aşısını yaptırabilir, kendiniz sağlık kontrolünden geçebilirsiniz. Bacak ağrılarınız ve varisler için yeni tedavi yöntemleri deneyebilirsiniz. Siyatik ağrısı için yürüyüş ve yüzmeyi ihmal etmeyin. Gündelik hayatınızı sisteme oturtmak için elinizden gelen tüm çabayı sarf edin.

Yengeç Burcu Günlük Yorum – Mynet

10 Aralık 2018 Pazartesi – Sevgili Yengeçler saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, çalışma hayatınız veya kişisel olarak üstesinden gelmekte zorlandığınız meselelerin sizi yorduğunu gösteriyor. Birileri size dert anlatıyor ancak kimse sizin ne çektiğinizi görmek istemiyor sanki. Yaşadıklarınızı hafife almaları canınızı sıkıyor.

Saat 13:00-15:01 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Huzuru içinizde duyabilmeniz için, baskılardan uzak, dengeli bir paylaşıma olan ihtiyacınız büyüktür. Hani sorunlar olsa dahi, tatlılıkla bir şekilde çözüm bulunmaya çalışılmalı diye düşünebilirsiniz. Sizin isteğiniz diğer insanlardan farklı yönlerinizin en azından değer bulması ve buna göre de, ufak meselelerin büyütülmemesidir.

Saat 15:01 Ay-Oğlak geçişinde, ilişkinin içinde kendinizi nasıl bir yere koyduğunuzu, şu anda bir sorun varsa bunun ardındaki nedenleri, bir arada olmanın anlamı üzerine düşüneceksiniz.

Saat 22:20 Ay-Venüs görünümü, ilişkinizdeki paylaşımı, uyumu olumlu yönde etkileyebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |