Yay Burcu Günlük Yorum

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Maddi projelerinizle ilgili net bir bakış açısına sahip olmanız gereken bir gün olabilir. Bu anlamda elinizi taşın altına koymanız gerekebilir.

Yay Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay, bütçeniz ve parasal konular üzerinde daha ciddi durmayı gerektirebilir. Yeteneklerinizi iyi değerlendirmeye gayret edebilirsiniz.

Yay Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Ay’ın burcunuzdaki seyahati neşenize neşe katar. Partnerinizin odağı olmayı arzularsınız.

Özel ilgi ve alaka herkes gibi sizin de hak ettiğiniz bir şey. Toplulukların sözcülüğünü üstlenmek ve yeni fikirler ışığında felsefi konulara ilgi duymak gündem konusu olabilir. Sosyalleşerek mutlu olduğunuzu hissedersiniz. Depresif olmaya zaman bulamayacağınız bir gün, kıymetini bilin.

Yay Burcu Günlük Yorum – Mynet

10 Aralık 2018 Pazartesi – Sevgili Yaylar saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, ilişkinizle ilgili konuların sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. Kaçıp kurtulma arzunuz yoğundur. Sizi bağlayan koşullardan sıkılırsınız.

Saat 13:00-15:01 arası Ay-Boşluk etkisinde, alışverişe çıkacaksınız ben derim ki, almak istediğiniz ürünün içeriğini ve fiyatlarını gözden geçirin. Boşluk bitiminde Ay-Yay burcunda seyrine başladığında fazladan para harcamanız mümkündür.

Saat 15:01 Ay-Oğlak geçişinde, kendimizi güven içinde hissettirecek durumlara, kazanç anlamındaki işlere ciddiyetle eğileceğiz.

Saat 22:20 Ay-Venüs görünümü, parasal konularda bir hayli endişeli düşünmemize neden olabilir. İlişkilerimizde karşılıklı çıkarlarımızı gözetmekten yana davranırız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |