Terazi Burcu Günlük Yorum

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Bugün ikili ilişkilerinizde size yöneltilen suçlamalar sizi üzebilir. Bunları aslında hiç hak etmemiştiniz ama bu sıralarda partnerinizin geçtiği zor dönemleri düşünerek daha anlayışlı hareket etmelisiniz.

Terazi Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay, evinize ya da yerleşime yönelik bir konunun ciddi olduğunu anlatabilir. Evle, yakınlarla daha çok uğraşabilirsiniz.

Terazi Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Ay’ın Yay burcundaki seyahati sizin dünya vatandaşı olma isteğinizi tetikler.

Gönlünüzden uzaklara gitme isteği geçer. Tekneyle açılmak, uzak yolculuklara çıkmak en büyük arzunuz. Diğer yandan eğitimler ve kurslar ilginizi çekecektir. Basın, yayın ve medyada hakkınızda çıkan tanıtım haberleri sizi mutlu eder.

Terazi Burcu Günlük Yorum – Mynet

10 Aralık 2018 Pazartesi – Sevgili Teraziler saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, iş yaşamınız, sağlığınız veya genel olarak durumunuzu akıllıca ele almanın önemini gösteriyor. Evet, birçok şey sizin açınızdan tatmin edici değil. Ancak umutsuz da düşünmeyelim.

Saat 13:00-15:01 arası Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu zaman diliminde huzura fazlasıyla ihtiyacımız var. Öyle bir şeyleri kurcalamak, didiklemek gerekmiyor. Bırakın hayat kendi bir nehir gibi kendi akışında ilerlesin. Siz sadece rahat olun. Bir şeyleri kontrol edeceksiniz, düzelteceksiniz diye enerjinizi boşuna akıtmayın. Kimse değişmeye kabul etmiyor. Kendinizi üzmeyin boş yere.

Saat 15:01 Ay-Oğlak geçişinde, ailemiz veya duygu dünyamızla ilgili olarak verilecek kararların çok dikkatli ele alınması şarttır.

Saat 22:20 Ay-Venüs görünümü, parasal konuların sizi bir hayli düşündürdüğünü gösteriyor. İster istemez, bir şeyleri kafanıza takmaktasınız. Hoşunuza gitmeyen durumlar ancak konuşularak ve karşılıklı dürüst yaklaşımlarla çözülebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |