Kova Burcu Günlük Yorum

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi
– Kendinizi bugün yalnız ve depresif hissedebilirsiniz. Biraz daha geri çekilerek değerinizin anlaşılmasını sağlamak isteyeceksiniz.

Kova Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay, psikolojik açıdan sınırlayıcı ya da test edici koşullara işaret etmekte. Kendinizi daha kapalı ve etki altında hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Ay’ın Yay burcundaki seyahati sizi duygusal boyutta dünyanın öbür ucuna taşır.

Özgür, isyankar, hümanist, aykırı, orijinal ruhunuz adeta şaha kalkar. Değişik kültürden insanlarla vakit geçirmek çok hoşunuza gidecektir. Yaşantınızın geri kalan kısmıyla ilgili ideallerinizi masaya yatırmak için harika bir gün. Dernek, örgütler ve farklı sosyal grupların etkinlikleri ilginizi çeker.

Kova Burcu Günlük Yorum – Mynet

10 Aralık 2018 Pazartesi – Sevgili Kovalar saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, sizin alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurgularken, birçok şeyden mahrum yaşadığınızı, yeterince özgür olamadığınızı düşünmenize de yol açar. Bu sizin gibi biri için bir hayli rahatsız edicidir.

Saat 13:00-15:01 arası Ay-Boşluk etkisinde geçecek. Arzularımız bu zaman içinde gayet baskındır. Etrafımızdaki kişileri ve mahremiyet alanımızda olan her şeyi koruma altına alarak, onları dış etkenlerden uzak tutmaya çalışırız.

Saat 15:01 Ay-Oğlak geçişinde, meseleleri sakince ele alınız. Bu soğukkanlılık, çözüm bulmanızda yardımcı olacaktır.

Saat 22:20 Ay-Venüs görünümü, kafamıza takılan bazı meseleleri çözümlemek isteğimizi gösteriyor. Çünkü bunları halletmezsek, rahatlamamız mümkün olmaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |