Koç Burcu günlük burç yorumu

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Koç Burcu günlük yorum

10 Aralık 2018 Pazartesi – Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay, hafta sonu olmasına karşın iş ve sorumluluklara dikkat çekiyor. Sizi öne çıkaran konular içinde olabilirsiniz.

Koç Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Bugün iletişim gezegeni Merkür düz hareketine geçiş yaparken Ay Yay burcundaki yolculuğuna devam ediyor.

Özgürleşme, mutlu olmak, ve iyimser düşünme gibi temalar size destek verir. Hayatın sorumluluklarının yanı sıra eğlenceli tarafını da fark edersiniz. Seyahatler ya da uzaktan gelenlerle hoşça vakit geçirebilirsiniz. Eğitimler, felsefi konular, yeni bilgiler dikkatinizi çeker.

Koç Burcu Günlük Yorum – Mynet

10 Aralık 2018 Pazartesi – Sevgili Koçlar saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, bir yeniliğin, hayatınızda meydana gelebilecek bir değişimin sizi olumsuz şekilde etkilemesinden çekindiğinizi gösteriyor. Sizi yeniliklere açıksınızdır oysaki. Ancak bu etki altında, -Ya umduğum gibi gelişmezse, bilmediğim bir durum beni rahatsız ederse diye kaygılanırsınız.

Saat 13:00-15:01 arası Ay-boşluk etkisi altında geçerken, derinden derine sizi rahatsız eden konular üzerinde hayatı doğal akışı içinde değerlendiriniz. Sizi bir şeylerin baskı altına aldığını düşünerek kendinizi çaresiz hissetmeyiniz. Olan bitenden sürekli olarak kendinizi sorumlu tutmayınız.

Saat 15:01 Ay-Oğlak burcunda hem toplumsal hem mesleki hem de aile hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Sorumluluklarımızı görmezden gelemeyiz.

Saat 22:20 Ay-Venüs görünümü, ilişkilerimizde karşılıklı paylaşımı önemsememiz ve iş hayatımızla ilgili konularda ciddiyetle durmamızı gerektiriyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |