Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

10 Aralık 2018 Pazartesi Aşk hayatınızla ilgili önemli konular gündeminizde olabilir. Yeni bir karar vermek adına yol ayrımlarından geçmeniz gerekebilir. Bu kararı geçmiş deneyimlerinize göre alıyor olacaksınız.

Boğa Burcu Bugün

10 Aralık 2018 Pazartesi Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay, düşüncelerinizi daha çok paylaşma yönünde imkanlar getiriyor. Uzaklarla ilgili konular, yolculuklar öne çıkabilir.

Boğa Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Bugün iletişim gezegeni Merkür düz hareketine geçiş yaparken Ay Yay burcundaki yolculuğuna devam ediyor.

Spiritüel konular, okült bilgiler, enerjiler ve metafizik temalara duyduğunuz merak artar. Ortak paylaşımlarınız üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal birlikteliklerde canlı sohbetlere eşlik edersiniz. Çocuk yapmayı düşünen çiftler bu dönemde harekete geçmek isterler.

Boğa Burcu Günlük Yorum – Mynet

10 Aralık 2018 Pazartesi – Sevgili Boğalar saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, nakit para ihtiyacınızın göstergesi olduğu gibi, bazı borçların temizlenmesi adına bir hayli mücadele verdiğinizi gösteriyor.

Saat 13:00-15:01 arasındaki Ay-boşluk etkisinde birisiyle sorununuz varsa beklemede kalın. Diyelim mutlaka bu meseleyi halletmek istiyorsunuz ve ısrarlısınız. Şunu söyleyeyim ki, bir yararı yok. Çünkü ne siz karşınızdakine bir şeyleri tam olarak izah edebilirsiniz ne de o, anlamak için gayret sarf edebilir.

Saat 15:01 Ay-Oğlak geçişinde, duygularımız ciddileşir. Bir mesele üzerinde düşünürken, güvenilirlik, dürüstlük ilkesi bizim için kıymetli olacak. Nasılsa halledilir diye düşünmeyeceğiz. Mutlaka düzgün ve tutarlı olmasına özen göstereceğiz.

Saat 22:20 Ay-Venüs görünümü, kendimize ve fikirlerimize güvenmemizi sağlıyor ve ilişkilerde paylaşımın önemini bir kez daha vurguluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |