Aslan Burcu Günlük Yorum

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi
– Geçmiş pişmanlıklarınızın peşinden bugün gitmemelisiniz. Geçmişi geçmişte bırakmalı kendinizi ve hatalarınızı da kabullenmelisiniz.

Aslan Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay, zaman alabilecek işlere, yüklere işaret etmekte. Biraz daha sabırlı ve organize olmaya bakmalısınız.

Aslan Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Ay’ın Yay burcundaki seyahati aşk hayatınızı aydınlatıyor. Merkür de düz hareketine dönüyor.

Romantik bir maceraya neşeyle atılabilirsiniz. Kalbinizi bir yabancıya kaptırabilirsiniz. Vizyoner fikirli insanlara çekilirsiniz. Bu kişi belki sizden yaşça büyük olabilir. Hayatın değişik tatlarını deneyimlemekte fayda var. Ne de olsa her günü bir defa yaşama şansına sahibiz.

Aslan Burcu Günlük Yorum – Mynet

10 Aralık 2018 Pazartesi – Sevgili Aslanlar saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, birilerine bağımlı veya zorunlu yaşamaktan dolayı sıkıldığınızın göstergesi. Sanki yaşamınız hep böyle devam edecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ne olacaksa olsun, şimdiki durumdan daha iyidir diye içinizden geçirebilirsiniz.

Saat 13:00-15:01 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Belirli bir yön tutturmak ve bu yön üzerinde ilerlemek zor olduğu gibi, ne istediğinizi veya neyin sizi mutlu edebileceğini de tam olarak kafanızın içinde oturtmanız güç olabilir. Gördüğünüz gibi kendinizi bu enerji altında boş yere üzmeden günü akışına bırakmanız en mantıklı yoldur.

Saat 15:01 Ay-Oğlak geçişinde, her bir durumun mantıklı bir şekilde ele alınması gerekiyor. Her şeyin altından tek başınıza kalkıp kendinizi yormayınız.

Saat 22:20 Ay-Venüs görünüm etkisinde huzur bulmak, rahatlamak istersiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |