Akrep Burcu Günlük Yorum

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi
– Kariyer hayatınızla ilgili uzun zamandır peşinde olduğunuz bir oluşum gerçekleşebilir. Ve bu olay size hiç beklemediğiniz sürprizlerin kapılarını arayabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum – Milliyet Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay, düşüncelerinize daha gerçekçi olma ihtiyacı getirmekte. Kısa yolculuklar ve hareket de vurgulanmakta.

Akrep Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

10 Aralık 2018 Pazartesi – Ay’ın Yay burcundaki seyahati sizin öz değerinize ışık tutacak.

Ortak paylaşımlarla ilgili uzun zamandır beklediğiniz olumlu sonuçları elde edersiniz. Ortağınızla yeniden bir yapılanma söz konusu olur. Belki de yeni ortaklıklar için teklif alırsınız. Yurt dışından beklediğiniz ödemelerle ilgili gelişmeler olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorum – Mynet

10 Aralık 2018 Pazartesi – Sevgili Akrepler saat 10:56 Ay-Chiron görünümü, aşka ve paraya ne kadar ihtiyacınız olduğunu hatırlatıyor. Hassas düşünüyoruz.

Saat 13:00-15:01 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aileniz veya sevgilinizin, size anlayışlı bir şekilde yanaşması gerekir. Çünkü ani bir tepki gösterme veya tümüyle yalnız kalma ihtiyacınız yoğundur. Bu zaman dilimi içinde, şu meseleyi halledeyim demeye kalkışmayın. Kendinizle yakından ilgilenin. Bazen bir şeyleri toparlamak için güce ihtiyacımız olur. O zaman bu kısa boşlukta siz de güçlenmek için kendinize gülümsemeyi unutmayın.

Saat 15:01 Ay-Oğlak geçişinde, düşüncelerimizi, ancak bizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak isteyeceğiz.

Saat 22:20 Ay-Venüs görünümü, çevrenizde bulunan kişilerin sizi anlamasını ve onlarla güzel bir zaman geçirmenizi sağlayıcıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |