Güçlü ve Mutlu İlişkiler İçin 5 Sır

Güçlü ve Mutlu İlişkiler İçin 5 Sır
7 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 244 kez okundu.

Çevrenizde hayranlıkla baktığınız çiftler mutlaka vardır, bu çiftler bir bakış, konuşma veya tek bir dokunuşla tüm dünyayı kendilerine hayran bırakır. Mutlu bir ilişki istedikleri halde partnerleriyle sürekli kavga edenler de küçük düzeltmelerle hayalini kurdukları ilişkiye kavuşabilir.

Güçlü ve Mutlu İlişkiler İçin Yapılması Gerekenler

İletişim Kurun: Sağlıklı ve mutlu ilişkilerin temelinde iyi bir iletişim yeralır; bu iletişim yazılı, sözlü ya da tensel olabilir. Partnerinizle iletişim kurmaktan çekinmeyin o an aklınıza gelen her konuyu partnerinizle paylaşın ve onu içtenlikle dinleyerek söylediklerine önem verin. Güçlü bir iletişim sağlıklı ve mutlu ilişkiler için en önemli adımdır.

Romantizmden Vazgeçmeyin: İlişkiniz 2 haftalık veya 3 yıllık olabilir, eski ilişkilerin de yeni ilişkilerin de her zaman romantizme ihtiyacı vardır. Partnerinizle romantik bir akşam yemeğine çıkın topuklu ayakkabılarınızı giyin veya kravatınızı bağlayın. Partnerinize hazırlayacağınız küçük notlar veya gün içinde atacağınız sevgi mesajları ile kaybedilen romantizm yeniden kazanılacaktır. 

Kinci Olmayın: Her ilişkide sözlü atışmalar ve tartışmalar yaşanır kin beslemeden sevgiliniz ya da eşinizle konuşmayı ihmal etmeyin. Tartışmalardan sonra yaşanan uzun sessizlikler daha fazla soğukluk ve kırgınlık yaşanmasına neden olacaktır. Ayrıca tartışma esnasında söylenen kırıcı lafları, geçen sene yaşanan olayları da partnerinizin yüzüne vurmamak güçlü ilişkiler için önemli bir adım olacaktır.

Birlikte Etkinlik Yapın: Mutlu ilişkiler için partnerler beraber kitap okuyabilir, sinemaya ya da tiyatroya gidebilir,kurslara katılabilir veya tatile çıkabilir. Bunlar için maddi ya da manevi gücünüz yoksa evde birlikte puzzle yapabilir, partnerinizin yapmaktan hoşlandığı hobisine yardımcı olabilirsiniz. Tüm bunlar için enerjiniz olmasa bile sevgiliniz ya da eşinizle beraber hayal kurabilir bu hayalin gerçekleşmesi için para biriktirebilirsiniz. Gelecek için güzel hayaller kurmak evrene olumlu mesaj iletecektir ve en kısa sürede bu hayaliniz gerçekleşecektir.

Pozitif Olun: Sevgiliniz veya eşinizin yaptığı küçük hatalara sinirle yaklaşmak, küçük düşürmek veya aşağılamakla elde edeceğiniz tek şey kırık bir kalp olacaktır. Partnerinizin iyi yönlerini görün onu her konuda teşvik edin ve mutlu anılarınızı düşünün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |