Sağlık

Göğüs Büyütmek Kullanabileceğiniz 10 Doğal Ürün

Göğüs büyütmek kullanabileceğiniz 10 doğal ürünü sizler için derledim. Genel olarak büyük göğüslü kadınlar daha dinç ve çocuk doğurmaya daha çok meyilli olarak algılanmaktadır. Daha büyük göğüslerinin olmasını arzu eden ve bir kadının mükemmel vücuda sahip olmak için büyük göğüslü olması gerektiğini gören birçok kadın var. Bu nedenle, göğüslerini büyütmek için bulabildikleri tüm yöntemleri deniyorlar.

Peki göğüsünü büyütmek için kullanabileceğin ürünler nelerdir?

Evde kolayca yapabileceğiniz ürünler de dahil olmak üzere çok sayıda yöntem var . Bu yöntemleri birleştirmek, o büyük göğüslere sahip olma ihtimalinizi yükseltebilir. Bazı besinlerin göğüsünüzün büyüklüğünü artırdığı ve büyümesine etki ettiği bir gerçektir. Ancak diyet ,egzersiz, krem ve losyonlar gibi ekstra ürünlerin kullanımı ile desteklenmelidir.

Daha Büyük Göğüsler için Çemen Otu

Fito-östrojenler, vücudunuz tarafından salgılanan östrojenleri uyararak göğüslerinizi büyümesine yardımcı olacaktır. Süt kanallarının boyutunun artmasına yardımcı olmak, göğüslerinizin daha fazla büyümesini sağlar.

Göğüs Büyütmek için Soya Fasulyesi ve Süt

Soya fasülyesi ve süt, çemen otu gibi bir kadın büyüme hormonu olan östrojen barındırır. Östrojen almaçlarına kenetlenen fito-östrojenler içerir. Östrojen hormonu da göğüslerinizin büyümesine yardımcı olur.

Kaju fıstığı, fıstık, ceviz ve badem

Kuruyemişler içlerinde bol miktarda yağ ve protein bulundururlar . Göğüslerinizi büyütmeye yardımcı olan doğal bir yöntem olarak kabul edilirler. Bundan dolayı, açlığınızı bastırmak istediğinizde bu yiyecekleri atıştırmalık olarak yerseniz bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

Daha büyük göğüslere sahip olmak için rezene tohumları

Rezene tohumları, göğüslerdeki süt bezlerinin uyarılması sağlayarak göğüsünüzün büyüklüğünün arttığını kesinlikle kanıtlamıştır. Farklı yollarla diyetinize rezene tohumlarını dahil edebilirsiniz. Örneğin, salatalarınızın üzerine atarak kullanabilirsiniz.

Çin Melek otu

Çin Melek otu cildinizi elastik hale getirir ve boyutunun artması için daha fazla alan sağlar. Çocuk doğurmasanız bile göğüsünüzün boyutunu artırarak süt üretimi için daha fazla yer sağlar.

Daha büyük göğüsler için papaya

göğüs büyütmek için papaya

Hormon bozukluğundan dolayı sıkıntı yaşayanlara yardımcı olacak papaya östrojen açısından oldukça zengindir. Bir fincan büyüklüğünde rahatlatıcı papaya suyu ve süt göğüslerinizin büyümesine yardımcı olacaktır.

Karides, istiridye, kabuklu deniz ürünleri, mızrak ve her türlü deniz ürünü

Deniz ürünleri, hormon dengesini düzeltmeye yardımcı olan ve göğüs boyutunuzu artıran yüksek miktarda manganez içerir. Ve deniz ürünleri kim sevmez ki?

Göğüs büyütmek için Palmetto

Saw Palmetto, vücudunuzdaki testosteronu engelleyerek östrojenin serbest kalmasını sağlar. Pişirmeden tüketilebilir veya palmetto meyvelerini tüketebilirsiniz.

Tadı pek güzel olmayabilir ve ülkemizde de tüketimi çok fazla görülmemekte ancak kesinlikle göğüs büyütmeye faydaları vardır!

Sağlıklı Yağlar

Göğüslere yağlar ile masaj yapmak boyutlarının artmasına faydası olur mu?

Bazı doğal yağlar, göğüslerinizi büyütmeyi büyük ölçüde etkileyen çok fazla antioksidan bulundurur. Bu yağları göğsünüze bol miktarda masaj yaparak, yeni hücreler oluşturarak göğüsünüzün büyümesine yardımcı olacaktır.

Göğüsleri büyütmek için süt ürünleri

Süt ürünleri , insan vücudundakiler kıyaslanabilecek hormonları bulundurur. İnek sütü, süt üretimi için lazım olan progesteron ve östrojene benzer hormonları içerir. Laktoz direnciniz olmadığı sürece , yukarıda bahsettiğim çözümlerden birini uygulayabilirsiniz.

Kısacası, tüm bu doğal ürünler o istediğiniz büyük göğüslere sahip olmanıza yardımcı olabilir. Göğüsünüzü büyütmek için ne yapabileceğinize karar vermeden önce her bir çözümleri tek tek deneyebilirsiniz. Daha çabuk bir sonuç bekliyorsanız, o zaman en iyi yol, size anlattığım tüm yöntemleri birleştirmektir. Ama öncesinde size alerjisi olan maddeleri belirleyin!

Doğal ürünleri krem ​​ve haplarla desteklemek sonuçlarınızı hızlandırabilir veya değiştirebilir.

Unutma. Göğüsünün büyük veya küçük olması senin güzelliğini etkilemez. Sen her halinle çok güzelsin. Ve sağlık kategori daha fazla içeriklerimize bakmayı unutmayın…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu