AşkGenelİlişkiler

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir ?

Şunu hayal edin: bir partidesiniz ve size çok çekici gelen birini gördünüz. Yanlarına gidiyorsunuz ve sohbete başlıyorsunuz. Onları daha iyi tanımakla çok ilgileniyorsunuz, ancak sizinle aynı ilgiyi paylaşıp paylaşmadıklarını söyleyemezsiniz. Harekete geçmek yerine, konuşmanın bitmesine ve kendi yolunuza gitmesine izin veriyorsunuz.Tanıdık geliyor mu? Cinsel çekim ve fiziksel çekim belirtileri söz konusu olduğunda, herkes birlikte olmak istediği biriyle konuşurken nelere dikkat etmesi gerektiğini bilemez. Bu makale, erkeklerin hoşlanma belirtileri nedir sorusunu birinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için beden dilini nasıl kullanabileceğinizi keşfedecek.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Erkekler genellikle fiziksel veya romantik çekiciliği önermek için aynı tür sinyalleri kullanırlar. Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamaya çalışıyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı işaretler var.

1. Kesintisiz Göz Teması Kurmaya Çalışır
Bir erkek sizinle ilgileniyorsa, bakmanız gereken ilk yer gözleridir. Sizinle bir şeyler peşinde koşmakla gerçekten ilgileniyorsa, sizinle sürekli göz teması kuracaktır. İlginçtir ki, bilim, bir kişinin öğrencilerinin birine ilgi duyması durumunda büyüyeceğini kanıtlamıştır. Gözlerini sizden alamazlarsa ve gözbebeklerinde gözle görülür bir değişiklik görürseniz, sizi cezbederler.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

2. En İyi Fiziksel Varlıklarını Ortaya Çıkarırlar
Tanıtacak Yere yığılmış ve sizinle konuşurken özgüvenden yoksun beden dili kullanan bir adam ya iki şeyden biri anlamına gelir: aşırı derecede utangaçtırlar ya da başka bir ortama taşınmaya hiç ilgileri yoktur. ilişki. Öte yandan, etrafınızda kendine çok daha fazla güvenen bir adam büyük olasılıkla ilgileniyor. Bu özgüveni beden dili aracılığıyla nasıl görebilirsiniz? Örneğin, bu değişiklikleri kaslarını şişirme veya esnetme şekillerinde, dik durma şekillerinde ve göğüslerini daha büyük gösterme şekillerinde ve vücudunun belirli bölgelerini vurgulama şekillerinde göreceksiniz. Bir şeyden gururlu olmak.

3. Size Yaklaşır ve Sizinle Konuşurken Daha Kendinden Emin Bir Şekilde Konuşur
etkilendiğimizde, yapılacaklar listemizdeki ilk şey onların dikkatini çekmek ve mümkün olduğunca uzun süre tutmaktır. Sizinle daha fazla bir şeyin peşinden koşmakla ilgilenen bir adam, bunu sizinle konuşma tarzından belli edecektir. Sesini yükseltiyor ve dikkatinizi çekiyor mu? Sizinle ilginç ve kim olduğunuza ve neyi sevdiğinize odaklanan bir konuşma mı yapıyor? Size yaklaşıyorlar mı ve dikkatinizi yalnızca kendilerinde mi tutmak için çaba harcıyorlar? Eğer öyleyse, senden hoşlanan bir erkekle konuşuyorsun. Biriyle bir konuşma sırasında bu tür bir çekiciliğin ne zaman oyunda olduğunu anlayabileceksiniz.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

4. Sizin Tuhaflıklarınızdan Bazılarını Davranışlarına Dahil Etmeye Başlayacaktır.
Biri sizden gerçekten hoşlanıyorsa, bazı vücut dilinizi veya hareketlerinizi kopyalamaya başlayacaktır. Örneğin, “özellikle” kelimesini oldukça fazla kullandığınızı düşünelim. Sizinle konuşmaya başladığında ilk başta bu kelimeyi kullanmasa da, konuşmanız boyunca bu kelimeyi daha sık kullanmaya başladığını fark ediyorsunuz. Bu sadece küçük bir örnek, ancak bunu diğer davranışlarda da görebilirsiniz.

Bu işaretlerin çekiciliği ile hiçbir şeyin kesin olmadığını unutmayın. Her şey bağlama bağlıdır ve biriyle bir şeyler yapmaya çalışmadan önce birinin size çekici geldiğinden emin olmak size kalmıştır.

Çekicilik konusunda kafanız mı karıştı yoksa bunun hakkında konuşacak birini mi arıyorsunuz? Öyleyse, zellik kategorisini ziyaret etmelisiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu