Yaşam

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Erkekleri etkilemenin yolları ne sorusuna bir cevap mı arıyorsunuz? Hoşlandığınız biri mi var? Onu nasıl etkileyeceğinizden emin değil misiniz? Artık bu problemlere son! Size erkeğinizi etkileyebileceğiniz en pratik yöntemleri listeledik. Peki erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Erkekler nasıl aşık olur? Erkekleri etkilemenin 11 yöntemini…

Erkekleri Etkilemenin Yolları : Özgüven 

Erkekleri etkilemenin pek çok yöntemi vardır ancak en önemli etkileme yöntemlerinden biri kendi özgüveninizdir. Kendinizi sever ve özgüveninizi yükseltirseniz, yaydığınız etkili enerjide bir o kadar yoğun olacaktır. Yani özgüven enerjisini etrafa yaydığınızda ister istemez zaten erkeklerin ilgisini çekeceksiniz. Kim yanında özgüvensiz birini ister ki? 

Erkekleri Etkilemenin Yolları : İlgi alanları 

Onun ilgisini çekmek ve etkilemek istiyorsanız onun ilgi alanlarına odaklanmalısınız. En azından ortak bir konu konuşabilmek için… Önce iyi bir gözlem yapın nelerden hoşlanıyor, siz nelerden hoşlanıyorsunuz eğer ortak bir payda bulduysanız ne mutlu size! 

Erkekleri Etkilemenin Yolları : Vücut dili 

Vücut dili bir erkekle flört etmek için en etkili yöntemlerden biridir. Temas etmek hem o kişiyi kontrole aldığınızı gösterirken hem de ufak dokunuşlar flört aşamanıza heyecan katacaktır. 

İşin içine biraz kızgınlık 

Bir erkeği etkilemek istiyorsanız kesinlikle onunla oyunlar oynayın. Bir erkekle yarış yapmak onları çok heyecanlandıracaktır ve sizinle her şeyi paylaşabileceğini de görecektir. 

Gizemli olun 

Yeni biriyle tanıştığınız ve o kişiden çok etkilendiniz diyelim bu kişiyi tanımak için zaman harcamak istersiniz öyle değil mi? Bırakın o kişi de sizi tanımak için zaman harcamak istesin… Gizemli olun her bilgiyi eline direk vermeyin sormasını sizi sorgulamasını sağlayın… 

Kendi alanınız olsun 

Uyumlu olucam diye sınırlarınızdan ödün vermeyin her an her şeyi kabul etmek zorunda değilsiniz unutmayın sizinde kendinize ait bir alanınız ve yaşamınız var bu yüzden karşınızdaki kişiyi etkilemek için her zaman ‘evet’ demeniz gerekmez. Ayrıca siz ne kadar ‘evet’ derseniz karşınızdaki kişi sizden daha da fazlasını isteyecektir. 

Erkekleri Etkilemenin Yolları : Pozitif olun 

Flörtünüzü etkilemek istiyorsanız o zaman yüzünüzden kocaman bir gülümsemeyi asla ihmal etmemelisiniz. Hem kendi hayatınıza hem de onun hayatına biraz sakinlik ve pozitiflik katmak her ikiniz içinde rahatlatıcı olabilir. 

Erkekleri Etkilemenin Yolları : Farklı etkinlikler

 Sıradan olmayın! Erkeğinizi etkilemek istiyorsanız birlikte paylaşabileceğiniz farklı etkinlikler yaratın. Baş başa kalmaya çalışın ve daha önce kimseyle yaşamadığı bir deneyimi ona sunun. Böylelikle aklında kalıcı yer edineceksiniz. 

Az konuş çok dinle

Erkeklerler dinlenilmek ister. Derdini, hayallerini veya hedeflerini anlatacağı birini ister bu yüzden onu derinlemesine dinleyin ve iyice anlayın. Sizin onu içtenlikle dinlemeniz onun çok hoşuna gidecektir. 

Sinyaller verin 

Ona temas etmesenizde onunla konuşurken vücut dilinizi kullanmayı ihmal etmeyin. Mesela onunla konuşurken saçınızla oynamak ona ‘senden hoşlanıyorum’ sinyalini verecektir. Küçük hilelerle kendinizi belli edin. 

Göz teması 

Göz teması olmadan olmaz! En etkili alan gözlerimizdir. Gözlerimizle aslında pek çok anlatmayı başarabiliriz bu yüzden onunla konuşurken mutlaka göz teması kurmalısınız. Ayrıca kaşının tam ortasına bakmakta kalp gözünü aktifleştirebilir unutmayın! 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu