Cilt BakımıGüzellikSağlık

Dermapen Tedavisi Nedir Ve Nasıl Fayda Sağlar ?

Dermapen, yara izlerinin, akne izlerinin, çatlak izlerinin, kırışıklıkların, pigmentasyonun görünümünü iyileştirmek ve cildi gençleştirmek için ciltte yara izi bırakmadan iyileşmeyi ve doğal kolajen üretimini destekleyen minimum kesinti süresine sahip bir cilt mikro iğneleme tedavisidir .

Dermapen
Dermapen

Dermapen Faydaları Nelerdir?

Ciltteki sivilce izlerini ve kusurları gidermenin etkili bir yoludur, en büyük yararı, genel cilt tonunda ve tedaviden sonra ortaya çıkan dokuda iyileşme, ciltteki gözeneklerin en aza indirilmesi, yüzeysel kırışıklıkların azalması ve ciltteki kırışıklıkların azalmasıdır. streç işaretlerinin azaltılmış görünümü.

Dermapen Nasıl Çalışır?

Yay yüklü otomatik bir işlevle cildi delme yöntemiyle çalışır, hareket ettikçe küçük delikler açarak cilt üzerinde yukarı ve aşağı hareket etmek için mikro iğneler kullanır.İçindeki mekanizma, sağlıklı kolajenin uyarılmasına ve ciltteki küçük deliklerin besinlerin cildin derin katmanlarına emilmesine izin vermesine neden olur.Bu işlem hızlıdır ve bu nedenle cildin dermal katmanlarına zarar vermez.

Dermapen Ile Mikroiğneleme Aynı Şey Midir?

Bir mikro iğneleme aletinin markasıdır .

Temelde mikroiğnelerle kaplı bir tekerlek olan geleneksel mikro iğneleme silindiri yerine, bir dermapen, geleneksel bir derma silindirinin tüm sorunlarının üstesinden gelmek için tasarlanmış elde taşınan bir cihazdır.

Hassas alanlarda tedavinin çok derin olmaması için ayarlanabilir derinlik sunar ve hastanın güvenliği için cerrahi sınıf tek kullanımlık iğnelerle donatılmıştır.

Acıyor Mu?

Cilt iğneleme tedavisi sırasında hafif bir rahatsızlık hissedebilirsiniz ancak bunu azaltmak için önceden uyuşturma kremi uygulanabilir. Tedavinin agresifliğine bağlı olarak, tedavi sırasında nokta kanaması yaşayabilirsiniz ancak devam etmez.

Tedavi tipine göre ciltte birkaç saat veya bir gün süreyle geçici kızarıklık olabilir. Bu kızarıklık genellikle çabucak iyileşir, ancak uzun süreli bir rahatsızlık yaşarsanız, tedavinizi üstlenen ameliyatla iletişime geçmeniz önerilir.

Tedavisi Ne Kadara Mal Olur?

Fiyatlandırma öncelikle mikroiğneleme yaptırmak istediğiniz bölgeye bağlıdır .

Örneğin, yüz, tüm vücuttan önemli ölçüde daha ucuz olabilir. Oturum başına 1000 TL ile 5000 TL arasında herhangi bir yerde ödeme yapmayı düşünebilirsiniz. Fiyatlandırma, bulunduğunuz yere ve ameliyatın itibarına bağlı olarak da değişebilir.

Dermapen Tedavisi Nedir Ve Nasıl Fayda Sağlar ? Adlı Yazımızı Beğendiyseniz Sağlık Bölümünden Daha Fazla İçeriğe Göz Atabilirsiniz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu