GüzellikSaç Bakımı

Dağınık Topuz Modelleri İle Tarzınıza Tarz Katın

Size doku ve desenlerle oynama yaratıcılığı veren çok fazla dağınık topuz modelleri var, ancak belki de hepsinin en az anlaşılan saç modeli mütevazı saç topuzu. Bu basit stil genellikle, saçınızla yapmayı düşünebileceğiniz tek şeyin dağınık bir topuz olduğu ‘aşağı günler’ için ayrılmıştır, çünkü size yıkamalar arasındaki günleri atarak hala nispeten bir araya getirilmiş gibi görünmenizi sağlar. ancak topuz saç stillerinin de sunabileceği bir dizi farklı varyasyon var. Ek Uzunluklar’da şu anda topuzların mevcut saç trendini seviyoruz ve kendi kilitlerinizi şekillendirme konusunda size ilham vermek için en iyi 5 topuz saç modeli fikrimizi paylaşmak istiyoruz.

İster uzun saçlar için topuz saç modelleri, ister kısa saçlar için topuzlar arıyor olun, bu listede mutlaka size uygun bir görünüm var!

Dağınık Topuz Modelleri İçin Klasik Dağınık Topuz

İnanması zor olabilir, ancak sabahları spor salonu için veya makyajınızı yaparken yaptığınız o hızlı, dağınık topuz, daha fazla çaba sarf etmiş gibi görünen muhteşem bir saç modeline dönüşebilir. aslında sahipsin! İkinci veya üçüncü gün saçınızı saklamak istiyorsanız, bol miktarda kuru şampuanı fırçalanmış saça sıkın ve saçı gevşek bir topuz halinde toplamadan önce başın üstünde toplayın. Buradaki anahtar, saçın topuzdan kaçmasına ve ürünle sert, yuvarlak bir topuz haline getirilmesi yerine ‘yapılmamış’ görünmesine izin vermektir. Daha fazla hacim eklemek için hacimli bir topuz oluşturabilen ve dağınık kabarık saç stilleri için harika olan Remi Cachet Wavey Wrap’ı tercih edin.

Dağınık Topuz Modelleri
Dağınık Topuz Modelleri

Yüzünüzü çerçevelemek için birkaç saç tutamını çekerek Hailey Baldwin modeli gibi mükemmel dağınık topuz elde edin ve daha rahat bir görünüm için topuzu sabitlemek için saç tokası yerine saç tutamaçlarını kullanın.

Dağınık Topuz Modelleri İçin Yarı Yukarı, Yarı Aşağı

Uzun, kalın saçlar için harika bir saç modeli, üst kısmı bir topuz ve alt kısmı gevşek bırakılmış yarı yukarı, yarı aşağı saç modelidir. Bu, saçın uzunluğundan biraz ağırlık alacaktır. Alt kısım , uzunluklarda ekstra doku ve hacim için Cloud Nine’dan bir kıvrık değnek ile düzleştirilebilir veya lüks dalgalar şeklinde şekillendirilebilir.

Dağınık Topuz Modelleri
Dağınık Topuz Modelleri


Kısa ila orta uzunlukta saçlarınız varsa ve tam bir saç dönüşümü istiyorsanız, o zaman üstten düğümlü yarı yukarı saç modelleri, klipsli saç uzantılarıyla harika görünebilir . Remi Cachet’in insan saçı uzantılarındaki klips, saçınızı uzatmak için lüks bir yol sunar ve üst düğümlü topuzla birlikte harika görünebilir ve saçın iki bölümünde harika bir kontrast sağlar.

Uzay Topuzları

2018 festival sezonunun saç modeli kesinlikle inanılmaz popüler uzay topuz trendi oldu. Spice Girls nostaljisine sahip şirin saç modeli, özel günler için sim ile kombinlenebilen ya da yarım yukarı yarım topuz saç modeline alternatif olarak giyilebilen bir Instagram favorisi.

Dağınık Topuz Modelleri
Dağınık Topuz Modelleri


Saçları enseden yukarı doğru başın üstündeki bir topuza doğru örerek uzay topuzlarınızla biraz sallayın. Bu bir yardım eli gerektirebilir, ancak sonuçlara değer!

Örgülü Topuzlar

Topuzlar, yaz boyunca saçlarınızı boynunuzdan ve yüzünüzden uzak tutmanın mükemmel bir yoludur ve yaz sonu tatili için rezervasyon yaptırdıysanız, plaj için bu güzel topuz saç modelini düşünebilirsiniz. Örgülü bir topuz iki ayrı topuz veya sadece bir topuz olarak yapılabilir, basit fark, saçın topuz haline gelmesi için kendi etrafına sarılmadan önce bir örgü veya bir balık kuyruğu örgüsü olması gerektiğidir.

Dağınık Topuz Modelleri
Dağınık Topuz Modeller

Muhteşem süper model Jourdan Dunn, ortasından ayrık bir tarzda örgülü topuzlar yapıyor ve saçları festivaller veya gündelik günler için ideal olan ilginç bir saç modeli için iki orta konumda örgülü topuz şeklinde toplanıyor.

Düşük topuz

Uzun ve kısa saçlarda işe yarayan en sofistike saç modeli klasik kısa topuzdur. Güzel bir alçak topuz oluşturmak için, saçı ensede bir atkuyruğu şeklinde tarayın, ardından başka bir saç tokası veya saç tutacağı ile sabitlemeden önce bir topuz oluşturmak için saçı bükün ve at kuyruğunun etrafına sarın. Fas Yağından elde edilen bir saç yağı gibi biraz saç serumu ile saçı önden arkaya doğru pürüzsüz hale getirin ve yerinde tutmak için sıkı tutuşlu saç spreyi ile topuzu yerinde tutun. Düşük topuz saç modeli, iş için mükemmel bir şekilde uygun olan şık bir saç görünümüdür ve hatta daha dağınık bir görünüm için saç kısımlarını açarak dağınık bir düşük topuz saç modeline dönüştürülebilir.

Dağınık Topuz Modeller

Selena Gomez gibi düşük topuz saç stilinize saçınızı kıvırarak ve topuz haline getirmeden önce uzunluklarına tekstüre sprey ekleyerek doku ekleyin. Tekstüre edici sprey ayrıca çok daha fazla tutuş katacak!

Klasik topuz saç modelinde farklı varyasyonlarla elde edebileceğiniz geniş görünüm yelpazesini seviyoruz. Açık topuzlardan tembel dağınık topuzlara ve üst düğümlere, tercih ettiğiniz stil ne olursa olsun, sizin için bir topuz olacak! Ek Uzunluklar ve profesyonel ısıtmalı saç şekillendiriciler , fırçalar, taraklar ve saç şekillendirme ürünleri yelpazemizle her durum için en iyi görünümü yaratın.

Dağınık Topuz Modelleri İle Tarzınıza Tarz Katın Adlı Yazımızı Beğendiyseniz Güzellik Kategorisinden Daha Fazla Benzer İçeriğe Göz Atabilirsiniz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu