Büyük Beden Giyinenler Dikkat! İşte Size Giyinme İpuçları!

Büyük Beden Giyinenler Dikkat! İşte Size Giyinme İpuçları!
14 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 246 kez okundu.

Pek çok kadının en büyük problemlerinden bir tanesi de kilo problemidir. Sanılanın aksine, balık etli kadınların da hem çok şık hem de çok güzel giyinmesi mümkün. Üstelik giyinme stiliniz sayesinde olduğunuzdan çok daha ince, uzun ve dengeli bir vücuda sahip görünebilirsiniz! Bunu yapmak için doğru giysileri tercih etmeniz yeterli. Bedeninizin proporsiyonuna göre birbirinden farklı kıyafetleri tercih etmek, kusurlu bölgelerinizin kusurlarını kapatabilir ve sizi daha dengeli bir fiziğe kavuşturabilir. Bunu sağlayabilmek için çok küçük birkaç detaya dikkat etmeniz yeterlidir.

Büyük bedenler için ipuçları arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Bugünkü yazımızda sizinle birlikte büyük bedene sahip bireylerin nasıl giyinmesi gerektiğinden söz edeceğiz.Dilerseniz başlayalım.

Büyük Beden Giyinme İpuçları

Eğer büyük beden giyiyorsanız fakat asla şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız, bu artık çok kolay! Pek çok mağazada binlerce çeşit kıyafet stili, sizin için mükemmel bir tarz yaratabilir!

  • Eğer boynunuz kısa ise ve alt bedeniniz de geniş ise yapmanız gereken şey çok kolay! Boynu uzun gösterme hileleri arasından bir tanesi de derin V yaka dekolteli üstler ya da elbiseler giymektir. Eğer elbise ya da üst tercihlerinizi bu yönde yaparsanız boynunuzun olduğundan daha uzun görünmesini ağlamış olursunuz. Bunun yanı sıra, üst bölgenize dikkat çekmeniz sayesinde alt bölgenizin genişliği karşıdakinin dikkatini çekmemiş olur.
  • Eğer bacaklarınız kalın ve kısa ise, yüksek belli ve boru paçalı pantolonları tercih etmelisiniz. Yüksek belli pantolonlar beliniz ve karnınızın bir kısmını bacağınıza dahilmiş gibi gösterir. Bu sayede bacaklarınız daha uzun görünür. Öte yandan, bacaklarınızı tamamen sarmayan pantolonlar ise bacaklarınızın kalınlığını gizlemenize yardımcı olur.
  • Eğer kollarınız sarkık ve kalın ise, kapri kol ya da uzun kol olan üstleri, omzu açık dekolteler ile tercih etmenizi öneriyoruz. Doğru giyinme ipuçları arasında gösterilen bu yöntem sayesinde kalın kollarınızı gizlerken, şekilli omuzlarınız sayesinde göz doldurmuş olursunuz.
  • Eğer beliniz kalın ise, belinizin biraz daha üstünden, göğüsleriniz ile beliniz arasından bağlanan kruvaze yaka elbiseleri tercih ederek, belinizi, baseniniz ile birleştirebilirsiniz. Bu sayede göğüs altı kısmınız beliniz gibi görünür ve ince bir görüntü oluşur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |