Burcunuzun Rengini Biliyor Musunuz?

Burcunuzun Rengini Biliyor Musunuz?
26 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 294 kez okundu.

Burçları oldukça farklı şekillerde temsil edilebilir, her burcun birbirinden farklı özellikleri bulunduğu gibi renkleri de oldukça farklıdır. Burçların renkleri ile sevdiklerinize en çok yakışan ve enerjilerini yükselten renkleri bulabilir, hediyelerinizde ve dekor ürünlerinde kullanabilirsiniz. Doğru renkleri burçlar ile birleştirdiğinizde oldukça etkili ve güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Burçların Renkleri

12 burcun da farklı renkleri bulunur ve bu renkler ile kendilerini her zaman daha iyi, daha güçlü ve daha etkili hissederler.

Koç Burcu: Zodyak’ın lider burcu koçların ideal rengi kırmızıdır. Kırmızının koyu tonları yerine açık tonlar her zaman enerjilerini yükseltir ve olumlu etkiler bırakır.

Boğa Burcu: Venüsün etkisi altında bulunan boğaların rengi yeşildir. Yeşil renk ile huzur bulan boğalar aynı zamanda güven hissini, para ve doğayı da anımsar.

İkizler Burcu: Hareketli ve dengesiz tavırları ile bilinen ikizler burcunun elbette tek bir rengi yok. Sarı, gri ve mavi ikizler burcunun enerjisini yükselten renklerdir.

Yengeç Burcu: Ay’ın yöneticisi olan yengeçler açık renkleri tercih ediyor özellikle beyaz ve krem en sevdikleri renklerdir.

Başak Burcu: Detay takıntıları ve titizlikleri ile bilinen başak burçlarının renkleri, kahverengi, mavi ve yeşildir.

Aslan Burcu: Gösterişli ve kibirli tavırlı aslan burçları, gösterişli renkler ile mutluluğu bulabilir. Kırmızı ve turuncu gibi parlak renkler aslan burcu için idealdir.

Terazi Burcu: Zıtlıklardan hoşlanan terazilerin rengi pembe ve mavidir. Her iki renk de terazi burçlarına hitap eder ve kendilerini canlı, enerji dolu hisseder.

Akrep Burcu: Gizemli davranışları ile ün salan akrepler en çok siyah, lacivert ve diğer tüm renklerin koyu tonlarını tercih eder.

Yay Burcu: Ametist rengi, mavi ve mor yay burcunun rengidir. Her üç renk de yayların enerjisini ve yaşam sevincini yükseltir.

Oğlak Burcu: Menekşe rengi, siyah ve gri idealist oğlak burçlarının rengidir. Hırsları ve tutumlu davranışları ile oğlak burçları bu renklere asla karşı koyamaz.

Kova Burcu: İsyankarlıkları ile bilinen kovaları temsil eden en iyi renk elektrik mavisidir.

Balık Burcu: Duygusal ve hassas kalpleri ile balık burçlarının renkleri buğulu mavi, beyaz ve su yeşilidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |