Burçlarla İlgili Bilinmeyenler

Burçlarla İlgili Bilinmeyenler
11 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 537 kez okundu.

Burçlara ilgisi olan herkes burcu hakkında bazı bilgileri bilmektedir. Peki, burçlarla ilgili bilmediklerimiz var mıdır? Burçların bilinmeyen birçok yönü vardır. Burçlara inananlar burçların birisini tanımak için önemli olduğunu bilmektedirler. Burçlara kimlik kazandıran bu özelliklerin bilinmeyenler de vardır. Aslında bakıldığında madalyonun diğer yüzü farklı görünmektedir. Burçlarla İlgili Bilinmeyenler karşımızdaki insanları tanımamızda bize faydalı olabilir.Burçların bazılarının bilinmeyen yönleri şu şekildedir;

Koç Burcu

Sabırsız, sıkılgan ve inatçı yapılı kişiler genellikle koç burcuna mensuptur. Koç burcunun bilinmeyen yönü ise genelde tavsiyeci olmasıdır. Koç burcu insanları yakın çevresindeki insanlara genellikle doğru tavsiyelerde bulunmaktadır. Ayrıca bilinmeyen bir diğer yönü ise açık sözlü ve sivri dilli olmalarıdır. Bu sebeple eleştirileri hoş karşılamayanlarla pek de anlaşamazlar.

Boğa Burcu

Rahatına düşkün olan burçların başında boğa burcu gelmektedir. Bilinen en tipik özelliği inatçı ve alıngan olmalarıdır. Boğa burcunun bilinmeyen yönü ise duygularını net ifade edememesidir. Bu sebeple sevgisini fiziki temaslarla belli etmektedir. Bir boğa burcu insanı ile ilişkiniz söz konusu ise sözleri ile değil size olan tavırları ile size olan sevgisini anlayabilirsiniz.

Akrep Burcu

Akrep burcu tutkulu ve cinsel arzuları sınırda olan bir burçtur. Çoğu zaman çevresindekilere kolay kolay güvenmeyebilir. Aldatılmaktan korkan akrepler bu özellikleri nedeni ile çoğu zaman ikili ilişkilerinde sıkıntı yaşayabilirler. Bunun yanı sıra akrep insanları eğlenceli yapıları ile herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. İyi espriler yapabilirler. Gülmeyi seven biri iseniz Akrep burcu bir arkadaş edinmelisiniz.

Yay Burcu

Cömert, korkusuz, risk almayı seven bir burç olan yay burcu, en bilinen özelliği sürekli eğitime farklı şeyler öğrenmeye açık olmasıdır. Ilımlı ve hoş görüyü seven bu burcun, bilinmeyen özelliği ise iyi bir yolculuk arkadaşı olmasıdır. Fikirlere açık ve meraklı yönleri ile her maceraya atılabilir.

 Terazi Burcu

Terazi burcu en dengeli burçlardan birisi olarak bilinir,Fakat içinde ne fırtınalar koptuğunu kimse bilemez. Bunun dışında en bilinmeyen özelliği ise iyi bir dinleyici olmasıdır. İyi dinleyici olan terazi burcu herkesin derdini dileyebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |