Burçların En Büyük Korkuları

Burçların En Büyük Korkuları
18 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 273 kez okundu.

Farklı karakterlere sahip olan burçların aynı olaylardan korkması da beklenemez. Birbirinden ilginç ve değişik korkuları ile burçlar hayatımızda büyük önem taşımaya devam ediyor. Sevdiklerinizin korkularını bilmek onlara daha kolay yaklaşmanızı sağlayacak ve onları mutlu edebileceksiniz.

Hangi Burç Neden Korkuyor?

Koç

Umursamaz tavırları ile bilinen koç burçlarının en büyük korkuları sevdiklerinin kaçması ya da uzaklaşmasıdır. Özellikle koç burcu bu  uzaklaşmaya neden olduysa en büyük korkusu gerçekleşmiş demektir.

Boğa

Bilgi ve rehber kaynağı olan boğalar yaptıkları iyiliklerin de karşılığını almak ister. İyilik ve yardımlarının karşılıksız kaldığını görmek boğaların en büyük korkularıdır.

İkizler

İş ve eğitim hayatında kusursuz olmak isteyen ikizlerin en büyük korkuları kusurlu hareketlerdir. Akademik başarılarını kusursuzluk üstüne kuran ikizler bu konuda oldukça titiz davranır.

Yengeç

Duygusal yengeç burçlarının en büyük korkuları da duygularının incinmesidir. Reddedilmeye karşı özellikle hassas olan yengeç burçları nazik ve kırılgan bir kalbe sahiptir.

Aslan

Yaptıkları işlerin fark edilmemesi aslanların en büyük korkularıdır. Kibirli davranışları ile korku ve üzüntülerini belli etmeseler de aslanlar yeteneklerinin fark edilmesini ister.

Başak

Tüm yaşam alanlarında titizliği ve düzenleri ile bilinen başakların en büyük korkuları hazırlıksız yakalanmaktır. Kaoslardan hoşlanmayan başaklar her zaman her olaya karşı hazırlıklı olmak ister.

Terazi


Sevgi dolu teraziler kavga ve tartışma yapılan ortamlarda bulunmaktan asla hoşlanmaz ancak asıl korkuları tartışma sırasında söyleyecekleri kalp kırıcı sözlerdir.

Akrep

Kendinden emin ve gururlu hareketleri ile bilinen akreplerin en büyük korkuları kendilerini duygusal olarak açmaktır. Duygularından ve korkularından bahsetmek akreplerin kabuslarına girer.

Yay

Özgür düşünceleri ile tüm hayatının kontrolünü elinde tutan yayların en büyük korkuları hayatlarını başkalarının kontrol etmesidir. Kafeste duramayan bir kelebek gibi olan yaylar her zaman yeniliğe açıktır.

Oğlak

Hayallerini gerçekleştirmekte tam bir usta olan oğlaklar bu konuda ellerinden gelen çabayı gösterir. Ancak çevredeki insanların hayallerini anlamaması ve anlayış göstermemesi en büyük korkulardır.

Kova

En ateşli ve sinir dolu ortamlarda dahi sakinliğini koruyan kovaların en büyük korkuları sevdiklerini ve kendini bu ortamlardan uzaklaştıramamaktır.

Balık

Hassas yürekleri ile balıkların en büyük korkuları eleştirilmektir. Özellikle fikirlerinin eleştirilmesi balıklar için en korkutucu durumdur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |