Burçların Can Sıkıcı Özellikleri

Burçların Can Sıkıcı Özellikleri
21 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 300 kez okundu.

Burçların her zaman iyi yönlerinden bahsedilir ancak insanların sadece iyi özellikleri bulunmaz. Burçların can sıkıcı özellikleri bulunur ve sevdiğiniz kişilere bu konuda yaklaşırken daha dikkatli olmalısınız.

Koç Burcu: Etrafta görülen küçük dağları koç burcu yarattı edasıyla gezerler ve dünyadaki her şey onların etrafında döner. Ben merkezcilik duyguları o kadar yoğundur ki zaman zaman çevresinde bulunan insanlara bıkkınlık gelebilir.

Boğa Burcu: Sabit fikirli boğa burçlarını asla ikna edemezsiniz, söyledikleri her şey doğrudur ve onlar bu kararından vazgeçtiği anda yanlış olabilir. Aksi takdirde söylediği şeylerin yanlış olduğuna hiç kimse ikna edemez ve inatları ile herkesi usandırabilir.

İkizler Burcu: İkizlere göre diğer seçenek her zaman daha iyidir. Kararsızlıkları, en can sıkıcı özellikleridir ve ‘dengesiz’ hareketleri de yanında bonus olarak gelir.

Yengeç Burcu: Yengeçlerin üzgün suratlarını gördüğünüzde bir an önce ortamda uzaklaşın, dünyada bulunan tüm olaylara ve söylediğiniz her şeye alınabilir ve kırılabilir.

Aslan Burcu: Kibirleri ile öne çıkan aslanların asıl can sıkıcı özellikleri tembellikleridir. Dünyadaki ve çevresindeki herkes ona hizmet etmek ve onu memnun etmek için bulunuyorsa neden daha fazla çalışsın?

Başak Burcu: Detaylar arasında sıkışıp kalan başaklar çoğu zaman olayın bütününü göremez ya da kaçırır. Başak burcuyla muhabbet esnasında öyle ilginç sorular sorarlar ki ne anlattığınızı unutabilirsiniz.

Terazi Burcu: Terazi burçları kendilerini en tatlı, en kibar ve en naif insan olarak görürler. Kendilerini övmeyi o kadar çok severler ki çoğu zaman ipin ucunu kaçırabilir ve etrafındaki insanları görmeyebilir.

Akrep Burcu: Planladığı olay ya da durum bir başkası yüzünden bozulduysa o kişiye ömür boyu kinlenir ve elinden gelen her şeyi yapabilir.

Yay Burcu: Özgürlükçü, çılgın ve neşeli tavırları ile insanları çileden çıkartabilirler. Özellikle eğlencelerine bir başka insanı malzeme edebilirler ve umursamazlar.

Oğlak Burcu: Alışverişe oğlak burcu ile çıkmak dünyanın en kötü anılarına sebep olabilir. Bir kuruş için pazarlık edebilir, daha ucuz olduğu için şehrin diğer tarafına alışverişe götürebilir.

Kova Burcu: Kovaları memnun etmek imkansızdır ve tüm güzellikler aslında yetersizdir.

Balık Burcu: Çok üzülen ve duygusal olan balıklar bu zamanlarında çevrelerinde bulunan herkesi de üzebilir ve hırpalayabilir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |