Astroloji

Burç Yorumları 15 Ağustos – 21 Ağustos Haftası

Burç yorumları nelerdir? 15 Ağustos – 21 Ağustos tarihleri arasında burçları neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumları…

KOÇ BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koç; haftaya enerjik ve girişken başlıyorsunuz. Hafta ortasında maddi kaynaklarla ilgilenirken ani para çıkışları gerçekleşebilir. Ama iş hayatınızdan bir destek de alabilirsiniz ve maddi kaynaklarınızı güçlendirebilirsiniz. Hafta sonunda yakın çevre, kardeşler, eğitimle ilgilenebilir, kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

BOĞA BURÇ YORUMLARI 

Sevgili Boğa; haftaya içe kapanarak yani duygusal olarak kendinizi yalnız hissederek başlayabilirsiniz ama ruhsal olarak şifalanabilir, sağlık probleminizi varsa iyileşebilirsiniz. Yurt dışı, akademik kariyer, eğitim, hukuk, seyahatlerle ilgili güçlü kararlar ve destekler alabilirsiniz. Hafta ortasında kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz ama ani fevri tutumlarınız kariyer hayatınızda sorunlara yol açabilir. Hafta sonunda maddi kaynaklarınız ve para konuları ön plana çıkabilir.

İKİZLER BURCU YORUMLARI 

Sevgili İkizler; haftaya sosyal çevreniz, topluluk, derneklerle ilgili güzel ve şanslı olduğunuz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta ortasında içe çekilebilirsiniz ve psikolojik olarak ya da sağlık olarak zorlanabilirsiniz. Maddi kazançlarınızla ilgili ise güçlü destekler alabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi duygusal olarak iyi hissedebilir, daha atak ve girişken olabilirsiniz.

Burç Yorumları 15 Ağustos - 21 Ağustos Haftası

Ağustos ayının burçları nasıl etkilediğini öğrenmek için ” Burç Yorumları Ağustos 2022” adlı yazımıza bakabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; haftaya kariyer ve iş hayatınıza odaklanarak ve bu konuda şans ve fırsatlar yakalayarak başlayabilirsiniz. Ortak ya da partnerle ortak hareket edebilir, güçlü kararlar alabilirsiniz. Hafta ortasında sosyalleşebilir, topluluk, derneklerle ilgilenebilirsiniz ama şok olacağınız ani gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonunda ise içe çekilebilir, yalnız kalmak ve kafa dinlemek isteyebilirsiniz.

ASLAN BURÇ YORUMLARI 

Sevgili Aslan; haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat konularıyla başlayabilirsiniz e bu konularda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta ortasında kariyer ve iş hayatınızla ilgilenebilirsiniz. ama sorunlar gerçekleşebilir. Kadersel olarak değişime direnmeyin. Hafta sonunda ise sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz.

BAŞAK BURÇ YORUMLARI 

Sevgili Başak; haftaya maddi kaynaklar, finansal durumunuzla ilgilenebilirsiniz ve bu konuda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz. Aşk, çocuk, hobi, borsa gibi konularda güçlü adımlar atabilirsiniz. Hafta ortasında yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konuları ön plana çıkabilir, bu konularda ani gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda kariyer ve iş hayatınız ön plana çıkabilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; haftaya partner ya da ortakla ilgilenerek başlayabilirsiniz ve bu konuda güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili güçlü kararlar alabilirsiniz, ailenizden birinin desteğiyle yatırım yapabilirsiniz. Hafta ortasında maddi kaynaklar, ameliyat, sağlık konuları ve bu konularda ani gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda ise; seyahat, eğitim, hukuk, yurt dışı konularıyla ilgilenebilirsiniz.

AKREP BURCU 

Sevgili Akrep; haftaya çalışma hayatı, gündelik hayat , yanınızda çalışanlarla ilgilenebilirsiniz ve bu konularda fırsatlar sizi bulabilir. Ayrıca ortak ya da partnerle güçlü kararlar alabilir, uzlaşabilirsiniz. Hafta ortasında partner ya da ortaklık konuları ön plana çıkarken ani iniş çıkışlar gerçekleşebilir. Hafta sonunda ise; finansal durum, ameliyat, okült konularla ilgilenebilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yay; haftaya aşk, çocuk, hobi konularıyla ilgilenebilir bu konularda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ani gelişmelerle maddi kaynaklarınızı güçlendirebilirsiniz. Hafta ortasında çalışma hayatı , gündelik işler ön plana çıkabilir. Hafta sonunda ise partner ya da ortakla, yakın arkadaşınızla zaman geçirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU 

Sevgili Oğlak; haftaya aile ve ev hayatınız ön plana çıkarken, aile ve evinizle ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ama ego yaparsanız sorunlar yaşanabilir. Aşk, çocuk, hobi konularında güçlü destekler alabilirsiniz. Hafta ortasında aşk, hobi, çocuk, eğlence konuları ön plana çıkarken bu konularda beklenmedik ani gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonunda ise çalışma hayatı, gündelik işlerle ilgilenebilirsiniz.

KOVA BURCU 

Sevgili Kova; haftaya eğitim, yakın çevre, kardeşlerle ilgilenerek başlayabilirsiniz. Kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Bu konularda şans yakalayabilirsiniz. Hafta ortasında; ev ve aile hayatınız ön plana çıkarken bazı sorunlar yaşanabilir. Ama güçlü kararlar da alabilirsiniz. Hafta sonunda aşk, çocuk, hobi konuları ön plana çıkabilir.

BALIK BURCU 

Sevgili Balık; haftaya maddi kaynaklar ve para konularıyla başlayabilirsiniz ve bu konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü destekler alabilir, eğitim, seyahat, medya alanında güçlenebilirsiniz. Hafta ortasında; yakın çevre ve kardeşler, eğitim konuları ön plana çıkabilir. Ani gelişmeler yaşanabilir. Ani seyahat gündeminize gelebilir ama trafikte dikkatli olmalısınız. Hafta sonunda; aile ve ev hayatınız ön plana çıkabilir.

Burçlarla ilgili daha fazla bilgi için Astroloji bölümümüze göz atmayı unutmayın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu