Boğa Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Boğa Burcu Mayıs 2018 Yorumu
19 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 411 kez okundu.

BOĞA Burcu Mayıs 2018 tarihinde karşına çıkan her olaya şüpheci yaklaşıyorsun. Temkini elden bırakmadığın ve kontrollü şekilde ilerleyeceğin bir zamandasın. Geçmişten bugüne gelen peşini bırakmayan bir durum olduğun yerde saymana sebep oluyor. Gideceğin yönü belirlemekte zorlanıyorsun. Mecbur kaldığın durumlar seni biraz bunaltabilir. Zaman zaman öfkeyle hareket edeceksin. Yanlışın ve doğrunun ne olduğunu biliyor ancak her şeyin elinde olmadığı şu noktada birçok şeye susmak zorunda kalıyorsun. Ancak asla yenildiğini düşünmüyor her şeyin zamanını bekliyorsun. Sezgilerine güvenebileceğin noktadasın. İlerleyen zamanlarda hayat senin için daha güzel olacak. Maddi imkanların genişliyor.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek
15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri her şey bitti denen noktada devreye giriyor ve beklenen haberi getiriyor. Şimdiden sonra yaşam isteklerine göre şekilleniyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri geçmiş bazı hataları yüzüne çarpıyor. Sen isyan etmek yerine ders çıkarabildiğin oranda mutlu olacaksın.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu
Boğa Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de kararsızlık ve iradesizlik gösterebilir. Kendini ne kadar tutarsan tut bir süre sonra içindeki gerçek duygular dışa yansıyor. Partnerinle birbirinize yanlış tavırlar sergileyebilirsiniz. Her şeyin çok güzel olabileceği noktada geçmişi irdelemek ilişkiyi olumsuzlaştırıyor. Karşılaşılan zorluklara birlikte dik durmak ve geçmişi kapatıp geleceğe odaklanmak şu zamanda yapılacak tek şey. Devam etmek için bu şart görünüyor. Evlenmek isteyen çiftler bu ay nikah tarihine karar verebilir. Hayatında biri yoksa karşına çıkan insanlara eski deneyimlerine dayanarak davranıyorsun. Bu da yeni bir ilişkiye atılmanı zor kılıyor.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler
Mayıs 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde yoğun görüşmeler yapılıyor. Her konunun konuşulduğu toplantılarda özellikle miras konusuna büyük önem veriliyor. Yeni süreçte elden çıkarılmayı bekleyen bir mal veya arazi hakkında yaşanan gelişmeler iletişimi artırıyor. Yakın zamanda hız kazanacak olan bu durum tüm aile bireylerine sevinç yaşatıyor. Yanında getireceği belli zorluklar kısa sürede çözüme kavuşuyor. Bunun tek olumsuz yanı ailenin zaman içinde birbirinden kopacak olması.

Boğa Burcu Mayıs 2018 Sağlık
Boğa Burcu sağlığı Mayıs 2018’de daha iyi ve keyifli. Seni rahatsız eden önemli bir sağlık problemin yok. Kronik bir rahatsızlığın varsa da, bu ay bunu pek hissetmiyorsun. Manevi yönden son derece rahat olacaksın. İçindekileri tutmayıp dışarı aktararak rahatlıyorsun. Beslenme konusunu ele alıp diyete başlayarak sağlığını daha iyi hale getirebilirsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |