Boğa Burcu Haziran 2018 Yorumu

Boğa Burcu Haziran 2018 Yorumu
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 464 kez okundu.

BOĞA Burcu Haziran 2018 tarihinde hareketli zamanlar geçiriyorsun. Planlarını tekrar gözden geçirmen gerekiyor. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Yaşanması olası olan bazı şeyler seni farklı düşüncelere itebilir. Sahip olduğunu sandığın bir şeyi kaybetme riski ile karşı karşıya kalacaksın. Dikkat çekici önemli bir dönemin başlangıcı sayılan bu zamanda duygusal kararlar vererek hareket etmemelisin. Endişe ettiğin finansal durumu toparlıyorsun. Harcamalarda eskisinden daha dengelisin. Alacağın bir para geç de olsa eline geçiyor.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek
13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri kararlılık duygusu yüklüyor. Alacağın bir karar sonrası yaşanan süreçten keyif alacaksın. Bu tarihten itibaren kendine yeni öncelikler belirliyorsun. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri sende bir konuda kafa karışıklığı yaratıyor. Hayatı rutine bağlayarak düşünmek için olayları zamana yayıyorsun.

Boğa Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu
Boğa Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de hesapsızca sürüyor. Aklında olmayan biriyle karşılaşıyorsun. Yine bu insandan beklemediğin şeyler duyacaksın. Kendine iyi hakim oluyor vereceğin cevaplarda aceleci davranmıyorsun. Evliysen eşinle arandaki romantizm artıyor. İlişkiniz daha hoş bir hal alıyor. Birbirinize karşı doğru zamanda doğru yaklaşımlarda bulunuyorsunuz. Birinin araya girme girişimleri boş çıkıyor. Akrabaları ve söylemlerini aileden uzak tutuyorsun. Bekar Boğalar için son derece eğlenceli ve heyecanlı bir ay. Ay ortasından sonra yakınlaşacağın ilginç biri hayatında önemli bir yere sahip olabilir.

Boğa Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler
Haziran 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde önemli görev ve sorumluluklar var. Bireyler ayın ilk yarısında daha fazla bir araya geliyor. Bir miras veya ortak mal tartışması tatlıya bağlanıyor. Arada farklı görüş bildirenlerle ortak noktada buluşuluyor. Sosyal çevrenden seninle sürekli çatışan bir arkadaşını hayatından şutluyorsun. Ancak bu insan tüm çabalarına rağmen sana ulaşmayı ve iletişim kurmayı başarıyor. Bunun dışında güvendiğin başka biriyle birlikte ortak bir işe el atıyorsun. Başarı getirip getirmeyeceği ise tümüyle zamana bağlı kalıyor.

Boğa Burcu Haziran 2018 Sağlık
Boğa Burcu sağlığı Haziran 2018’de ağırlıklı olarak iyi görünüyor. Seni rahatsız eden duygulardan ne kadar uzak kalmaya çalışsan da bazen başaramıyorsun. Ruhsal sağlığın fiziksel sağlığını fazlasıyla etkiliyor. Yaşadığın ağrılı süreçlerin artmasına en büyük etken diyebiliriz. Belli zamanlarda doktor kontrolünden geçmeyi ihmal etmemeye çalış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |