Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığının 7 Gizli Kanıtı

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığının 7 Gizli Kanıtı
9 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 280 kez okundu.

Erkekler konu etkilenmeye gelince genellikle açık bir kitap gibidir ve duygularını gizleyemez. Fakat yine de bazı erkekler utandıkları ya da karşısındaki kişiden hoşlanmanın doğru olmadığını düşündüğü için hislerini saklama yolunu seçer. Bazı erkekler bu konuda çok iyi olsa da aşağıda göreceğiniz belirtiler bir erkek duygularını gizlemekte ne kadar iyi olursa olsun yine de sizden etkilendiğini gösteren ipuçlarıdır.

1)Sizinle konuşurken gergin davranıyorsa sizden etkilenmiş olabilir. Heyecandan elleri titreyebilir ve göz teması kurmaktan kaçınabilir. Çünkü kadınlar her ne kadar bu durumdan haberdar olmasa da, erkekler için korkularını yenerek bir kadına yaklaşmak son derece zordur.

2)Size gülümseyebilir ve daha açık bir beden dili kullanabilir.Birinden hoşlanıyorsanız o kişiye baktığınızda istemsizce gülümsemeye başlarsınız. Eğer karşınızdaki kişi sizi gördüğünde istemsizce gülümsüyor ve buna engel olamıyorsa size karşı duyguları olabilir.

3)Sizi sinir etmekten hoşlanıyor ya da kaba davranıyorsa sizden hoşlanıyor olablir. Bu madde her ne kadar mantıksız gibi görünse de bazı erkekler yaşından bağımsız bir şekilde duygularını ilkokul çocukları gibi belli eder. Böyle erkekler bir kızın kalbini kazanmak için kaba davranmak gerektiğine inanır. Tıpkı ilkokulda hoşlandığı kızın saçını çeken erkek çocukları gibi… Bu tarz erkekler genelde kadınlarla konuşmakta çok kötüdür ve hareketleriyle duygularını belli etmeye çalışır. Eğer etrafınızda gereksiz yere sizinle uğraşan ve özellikle sinir etmeye çalışan bir erkek varsa büyük ihtimalle sizden hoşlanıyodur.

4)Bir erkeğin sizden hoşlandığını düşünüyorsanız büyük ihtimalle size karşı bir ilgisi vardır. Çünkü bazen beynimiz kabullenmese de sezgilerimiz bizi doğru yönlendirir. O kişinin hareketlerini gözlemlediğinizde hissettikleriniz size doğru yolu gösterecektir.

5)Sizin etrafınızdayken normalden fazla bakımlı ve dış görünüşüne özen gösteriyorsa sizden hoşlanıyor olabilir. Sizi gördüğünde yeni parfümünü sıkıyorsa ya da yanınıza geldiğinde buram buram parfüm kokuyorsa muhtemelen kendisini size beğendirmek istiyordur.

6)Size karşı fazla yardımsever davranıyor ve ne olursa olsun size yardım etmeye çalışıyorsa sizden hoşlanıyor olabilir. Bir erkek sizden hoşlandığında büyük ya da küçük fark etmez hayatınızı kolaylaştırmak için size her konuda yardım etmeye çalışır. Örneğin sizi eve bırakmak ya da işiniz konusunda yardımcı olmak gibi.

7)Sizin çevrenizdeyken sürekli olarak üstünde ya da yüzünde bir şeyleri düzeltiyor ve daha bakımlı görünmeye çalışıyorsa sizden etkilenmiş olabilir. Örneğin sakalıyla oynayabilir ya da saçlarını düzeltebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |